reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Rureczka kochana a Ty to spać nie możesz 6 rano post :-) chociaż ja teraz to i nawet w sobotę wstaję o 6 jak do pracy. Twoja Zuzka jest przesłodka normalnie aż się chce mieć takie maleństwo podejrzewam że jak się mój dzidziuś urodzi to Ja oszaleje już mam wariactwo na punkcie dzieci malutkich.


Każde małe dziecko od razu tulę z resztą garną się do Mnie maluchy już się nie mogę doczekać aż pojawi się na świecie a to tyle miechów jeszcze.

Miłego dnia dziewczyny bez uporczywych dolegliwości mnie oczywiście nie ominęły trochę się tym martwię bo to tak jak miała Charlie głównie żółć

Udanych wizyt jeśli ktoś jakąś dzisiaj ma

Buziaki Kochane
 
reklama
Hej dziewczyny. Można powiedzieć, że się wyspałam, w sumie 11 godz. Ale koszmary mnie gnębiły, jakieś krwawienia. A od rana jakiś koszmar, już 4 razy porcelana. Koleżanka na urlopie więc się męczę. Nie będą mieć ze mnie pożytku żadnego :no:
 
Cześć, Dziewczyny! :)
rurka, no zdarzają się takie przygody. Mnie jakiś czas temu wykipiało drożdżowe w piekarniku i mini pożar się zrobił. Ale krzyczałam... A ile dymu było... :D
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa, kciuki za Dziewczyny, które mają dziś wizyty! &&&&
Iman, lepiej nie mów. Dziś Babcia powiedziała, że idzie na misję szukania chałki, ja czekam na paczkę, może w końcu przyjdzie.
Jutro rano wybiorę się na zapisane badania, pomimo tego, że obudziłam się o 6., to nie chciało mi się z domu wychodzić jeszcze, tak ciepło pod kołderką było. Śmieją się ze mnie, że teraz śpię jak królowa, bo na dwóch dużych poduszkach, trzech małych, na kocu i pod ciepłą kołderką... :D
Kurde, wczoraj w autobusie kierowca zahamował ostro i wpadłam na taką rurkę, na szczęście tylko ramieniem, ale siniaka mam porządnego i całe ramię boli. Ech. Nie wiem, jak Wy, ale ja ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak ludzie się w autobusach zachowują... A już chyba demonstrację swoich możliwości mają, gdy wychodzą albo wchodzą. No kurde. Brak słów.
Dzisiaj u nas trochę cieplej. Świetnie, a ja mam popołudnie w bibliotece. :p
Miłego dnia, Dziewczyny! :)
 
Dzień dobry
Dziękuję dziewczynki..oby te skurcze nie wróciły..
anulka_marcowa zadzwoń do swojego lekarza może musisz zwiększyć dawke luteiny jak ja duphastonu, i do tego polecam magnez jest przeciw skurczą.
rurka moja mama kiedyś zostawiła sok pomidorowy na gazie i obudził ją w nocy wybuch..:-Dcała kuchnia była do malowania:-)
kasikz zdrówka życzę :)
Ewa& Kubuś kochana nie daj się tym okropnym mdłością !!
Żgutek miłej pracy :tak:
U nas dziś słonecznie :-):-) na pewno wybiorę się na spacerek:-) Buziaki marcóweczki :*
 
Zajmujecie mi wolny czas w pracy, dzięki Wam się nie nudzę :)

Co do upodobań żywieniowych - jem w zasadzie wszystko, na dodatek bez większych zachcianek. Jedyne, do czego nie mogę podejść, bo odrzuca - herbata. Czarna, zielona, owocowa, każda... Kawy nie piłam i nie piję w ogóle. Znajomi się śmieją, wiedzą, jaka ja "herbaciana" byłam, specjalnie dla mnie szykowali półlitrowe kubki... Teraz zostają soki, kompoty, a na ciepło - woda z miodem :)

Nie przekopałam się jeszcze przez wszystkie strony na forum, nie wiem, czy poruszałyście już problem ciuchów. Wiem, że jeszcze wcześnie ale ja już nie dopinam jeansów! Planuję wziąć kilka par i ruszyć do krawcowej, co by mi jakie gumki czy kliny powstawiała... Póki co, zostają legginsy... Niektóre ciuszki ciążowe są na prawdę śliczne ale cena czasem powala... Jak sobie radzicie z ubieraniem się?

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia :)
 
Dziewczyny w końcu po długiej batali postanowili mi jednak włączyć internet chyba z okazji moich imienin haha ;)
Dobrze napisać, że w końcu wracam na stałe, a nie jak złapię wi-fi. Tęskniłam za Wami !
Miłego dnia życzę.
 
Madwa, a w którym jesteś tygodniu? My to od dawna się nie mieścimy. :D Ja noszę dresy i legginsy, mam jakieś dwie pary większych dżinsów, które mnie nie cisną. No i sukienki, ale to jak było ciepło. Fajne używane rzeczy można znaleźć na allegro i olx, poszperaj sobie. :)
Ja piję mnóstwo ziołowych herbat, tych bezpiecznych, wodę, soki w stylu "Witaminek" czy innych takich. Odrzuca mnie zapach surowego mięsa i wędlin - no po prostu nie ruszam szynek. A Babcia idzie na zakupy, pyta, co kupić, a ja - pomidory. :D Ciągle wciągam pomidorową, pomidory, sałatki pomidorowe... I jakieś maślane pieczywo - bułeczki. :)
 
reklama
Do góry