reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Kasik P cieszę się że wizyta udana :-)



Kasikz ja mam wizytę co miesiąc


Natalia_B ja też chyba mam pomidorowy sok zamiast krwi chociaż dzisiaj jeden dzień bez pomidorów szok, cieszę się ogromnie że wizyta udana

Rurka jaki ty masz Boski awatar no ta dzidzia rozbrajająca, super że wizyta udana oby jak najwięcej takich wiadomości
Kobita dostałam wiadomość od Ciebie imienniczko moja

Ja chodzę akurat do lekarza, który pracuje w szpitalu w którym mam zamiar rodzić i same dobre opinie o nim słyszałam i jak byłam w szpitalu to każdego dnia do Mnie przychodził więc sprawdzone


Anulka ja też chętnie ten przepis
Mdłości przechodzą hmmm ale nie Mnie kurcze dzisiaj spotkanie i rano i wieczorem i to mega intensywne koszmar kiedy to przejdzie?


Przez to że mi tak słabo jakoś to nabieram schizy że albo coś z tarczycą albo cukier teraz jak miałam robione 3 tyg temu wszystko było w normie, wybieram się na kolejne badania dopiero po 16 bo wtedy znów mnie mój lekarz skieruje na morfologie i mocz mam nadzieję że zrobią TSH nie wiem czy to kilka razy kontrolują?

 
Żgutek, jutro przepis ci wyślę, bo dziś padam z nóg i idę spać. Jednak za dużo dzisiaj sie pokręciłam tu i tam i oczy mi się kleją. Mój 9-latek ogląda mecz i został poinstruowany, żeby pogasił światła na dole ja skończy, umył zęby i poszedł ładnie spać, bo mama idzie lulu. Powiedział, że spoko. Zuch.
Do czego to dochodzi, żeby mama szła wcześniej spać od dziecka;-)
 
Ha ha ja wczoraj odpadłam o 20 ale później sekunda przebudzenia i kimino dalej
śpijcie dobrze ja też się kładę
Buziaki
 
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt! :)

Ja dostałam wczoraj od mamy kilka kawałków szarlotki i co ... mąż wpadl na pół dnia z trasy do domu i zabrał całe pudeleczko... muszę się obejść smakiem ehh

Ewa, naprawde współczuję! Na wzdęcia może spróbuj espumisan, a mdłości mi pomogła woda z imbirem. Trzymam kciuki żeby ci przeszło &&&
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane przepraszam ze się tyle nie odzywalam ale ciężko u nas :-(. Dość ze wzięło mnie jakieś przeziębienie to na dodatek tego od tygodnia dzień w dzień boli mnie brzuch i mam strasznie twardy :-(. Odpoczywam ile się da ale przy małym dziecku to średnio to wychodzi. Jutro mam wizytę i mam nadzieje że ginka zaradzi na te bóle. Myślę że to może rozciągająca się macica ale aż tak by bolało :-( . Kolorowych snów kochane Buziaczki
 
agamaja - mój ginekolog jest rygorystyczny jeśli chodzi o cukier...był na jakimś sympozjum i ma jakieś szczegółowe nowe normy... jak zobaczył że ja mam na czczo cukier 92 to dał mi wykład na temat diety cukrzycowej i kazał jej przestrzegać... teraz mam na czczo 82 moze poczytaj o tej diecie warto :)

żgutek -dzięki ta rozbrajająca dzidzia to moja Zuzka jak miała ze trzy miesiące (kurcze nie pamiętam już nawet ile miała wtedy :blink:)

a ja wczoraj do północy maliny przerabiałam... mój mężuś kupił tonę malin :-D no i o 21 taki mi prezent zapodał...:shocked2: najgorsze jest to że z tego zmęczenia jak już zlałam do słoików wszystko, to nieświadoma poszłam spać,.. a rano mężul mi mówi że garnek stał całą noc na ogniu...:szok::szok::szok: omg...... na szczęście ledwo się ten gaz tam tlił to nic się nie stało..... tyle lat w d**** a taka manianę odwalić...:zawstydzona/y:
 
reklama
Heven, dziękuję za radę. Rozejrzę się za tym lekarzem. W sumie nie wiem, czy potrzeba lekarza ze szpitala, czy wystarczy tylko położna. Zobaczymy. Wcześniej o tym nie myślałam, koleżanka mi tę kwestię podsunęła. Poza tym myślę, że mogłabym do niego chodzić np. od 6-7 miesiąca? No bo tu mi wygodnie, mam blisko babkę, w lux medzie jak się zapisuję na 13:00 to dokładnie o tej godzinie wchodzę itp. Nie ukrywam, że mi to pasuje. Ale podobno dobrze mieć kontakt z lekarzem, który w razie czego będzie na oddziale, kiedy już będę rodzić.
rurka, kocham maliny, podziel się! :-D
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt! Zazdroszczę :) anulka_marcowa spokojnie, my mamy lada moment, jeszcze tylko 7 dni, damy radę ;)
Ja wieczorami czuję, że mi strasznie zimno, temperatura mi skacze tak do 38 więc nie ma tragedii, ale do tego katar i senność. Chodzę o 21:00 spać pod grubą kołdrę bo marznę strasznie. Chyba powinnam odpocząć, ale niestety pracować trzeba. Szef już wie o ciąży i w sumie bardzo się ucieszył, gratulował, kazał dbać o siebie i się nie przemęczać. Myślę sobie 'jak się w tej pracy nie przemęczać, szczególnie jesienią, gdy mamy ostry zapieprz' no ale zobaczymy... Pytał, czy już się na leżakowanie wybieram. Mówiłam, że jeszcze nie, ale przed zimą bym chciała. Przyjął to dobrze. Więc mam jedno z głowy.
Miłego dnia życzę Wam!
 
Do góry