reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ja tez juz po badaniach, na tym etapie wszystko wyglada ok. Przeziernosc 0,7 kosc nosowa jest. Wyniki testu PAAPA za ok. tydzień. Milego wieczorku
 
Witam wieczorową porą :)
Dziewczyny z dzisiejszych wizyt gratuluję i fajnie, że u Was wszystko ok :) niech dzidzie rosną zdrowo :)
Anulka_marcowa smaka narobiłaś mi na jakieś pyszne ciasto a ja piec nie umiem :) będę musiała wykorzystać mojego mężczyzne jak przyjedzie:) On w przeciwieństwie do mnie umie takie cuda :)
Heven
ja też miałam straszne problemy z bezsennością, zgłosiłam lekarzowi i dostałam tabletki :) ale zdążyłam wziać tylko pół i od tygodnia już sypiam jak dziecko:)
Co do witamin to ja standardowo kwas foliowy i pregne plus :)
 
Ostatnia edycja:
KasikP, , no teraz mnie wystraszyłaś... Dwa razy miałam takie pulsowanie... Co prawda biorę luteinę, ale stracha mi narobiłaś, a wizyta dopiero za tydzień...

Dziewczyny, gratuluję wam udanych wizyt. Ależ wam zazdroszczę...

Zarunia mogę Ci na priva podesłać bardzo prosty i banalny przepis na szarlotkę na kruchym cieście. Nie ma opcji, żeby nie wyszło, a możesz mile zaskoczyć swojego M, no i sobie zrobić przyjemność:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
gumi bardzo mi przykro. Trzymaj się!
natalia, rurka, kasik gratuluję udanych wizyt :tak:
Natalia ja w pierwszej ciąży też na wizycie miałam ciągle podwyższone ciśnienie. A w domu zawsze mam dobre. Śmiałam się do położnej że jest coś takiego jak "syndrom białego fartucha", ale ona ubrana w różowy :-D

Ja dziś byłam zrobić test obciążenia glukozą. I znowu na czczo podwyższona- 113, po godzinie 158 a po dwóch 133. Niby obciążenie ok, ale mnie martwi ten wynik na czczo... A wizytę mam dopiero za 3 tygodnie...:-(
 
Do góry