reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

gumi, wszystkie Cię mocno tulimy, naprawdę. Wkrótce dojdziesz do siebie i będziecie mogli się starać znowu. :*

Patrycja, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! :)

Madwa, ja już kończę 13 tc, ale jak widziałam gdzieś tam brzuszki mam w tym tygodniu, to od razu stwierdziłam, że ja jednak nie rosnę. :p Dzisiaj oglądałam takie filmiki, pokazujące rośnięcie brzuszka przez 9 mscy. Ojej, z grilla coś bym zjadła, a nie mam się do kogo wepchnąć. Mieszkam w bloku, bez działeczki... Może Teściową namówię, chociaż jadę do nich dopiero po obronie 9.09. Zamówię sobie porządną pogodę. :p W ogóle - skąd jesteś? :)

Ssabrinaa, może spróbuj płukania gardła szałwią albo wodą z solą? Moja Babcia zawsze tak robi. Ja też nie mam apetytu, a niby już powinnyśmy zacząć pochłaniać. Jak to wczoraj stwierdziłam: "Jestem głodna, ale nie chce mi się jeść" :D Kciuki za wizytę, będzie dobrze! &&&&

Anulka, to chyba te zmiany pogody tak działają. Jakby nie mogło być ciągle tak samo. Też dziś jestem jakaś taka zamulona, a tu do biblioteki muszę jechać trochę popracować, także już w ogóle będzie odlot. :p
 
reklama
Dzisiaj umieram ;( podnioslam paczkę od kuriera i strzeliło mi w kręgosłupie ;( nie moge chodzić wyprostowana ani nic .. W ciazy nie wolno masażów nastawiajacych ? Nie wiem co mam robić , jak tego nie naprawie to będzie gorzej . Wiem bo miałam duże problemy z kręgosłupem i od tego sie zaczynało ;( a fo tego dojdzie jesCze brzuch ...
 
Hej dziewczynki :) ja dziś obijam się w domku bo kompletnie nie miałam siły wstać rano do pracy i do tego samopoczucie takie sobie.Ale przynajmniej się wyspałam :)
Charlie20 ja też mam problemy z kręgosłupem i jeszcze chwilowo biegam na rehbilitację. Najlepiej skontaktować się z lekarzem i wypytać albo wypróbować kinesiotaping. Mi ortopeda zapowiedział, że w ciązy z miom kręgosłupem będzie tylko gorzej bo to spore obciążenie dlatego po pracy staram się dużo wypoczywac.
Patrycja2301 wesołych imienin życzymy:)
 
Charlie, biedactwo... Ty to się nacierpisz... Nie wiem, jak z tymi masażami, nigdy się nie interesowałam. :( Jak to mówią... "Jak nie urok, to sraczka". I często się to sprawdza, niestety. :/

Mam chałkę, mam chałkę!!! :D
 
Gumi przykro mi kochana. Ale niestety los czasami jest dla na nieublagalny. Aktualna ciaza to moja 4 ciaza a mam jedna coreczke. Nie mozna sie poddawac i choc teraz to nie jest dla ciebie pocieszeniem bedZiesz i ty w koncu mama dziusia nie poddawaj sie
 
Patrycja wszystkiego najlepszego z imienin :-)

Natalia_B wreszcie zjesz chałkę :-)

Mój narzeczony mi niespodziankę zrobił i przyjeżdża już dzisiaj :-) Jutro jedziemy do Łodzi zalatwiać formalności związane ze ślubem.

Dziś na kolację będzie domowa pizza. Mmm pychotka

Pytanie do łodzianek i osób,które często tam bywają. Polećcie mi jakiś sklep z ładnymi sukienkami na ślub cywilny. Niekoniecznie musi to być biała sukienka ale napewno duże rozmiary ;-)
 
Gumi, tak bardzo mi przykro...

Natalia_B, i mi się wydawało, że nie rosnę, a nawet schudłam 1,5kg o_O Tyle, że spodnie już nie pasują. Nic to, już rozglądam się za legginsami :)
Może nie będziesz musiała długo teściowej namawiać - w końcu kobiecie w ciąży się nie odmawia! ;)
I będę trzymać kciuki za obronę!
Jestem z Mazur, z Giżycka.

Charlie20, wspieram! Miewałam już w przeszłości problemy z kręgosłupem i sama się boję, jak to będzie z większym brzuchem. Niestety, moja praca nie sprzyja plecom - typowo biurowa. Wiem, że powinnam ćwiczyć, spacerować ale po pracy padam na łóżko i nie mam już na nic sił do końca dnia... Dobrze, że od czasu do czasu pojawi się koleżanka i wyciągnie mnie na spacer po mieście :)
 
Gumi... odzywaj się kiedy tylko chcesz i z czym chcesz... nam wszystkim jest bardzo przykro z powodu Twojej straty... jesteśmy z Tobą całym sercem i mam nadzieję, że niedługo znów będziesz cieszyć się nową ciążą. Tego Ci wszystkie życzymy.

Patrycja, najlepszego!

Natalia, cała chałka dla Ciebie:-) Smacznego. Fajnie jest zaspokajać swoje zachcianki:-)

Charlie, bardzo Ci współczuję, jakoś strasznie dużo dolegliwości się na Ciebie uwzięło...
 
reklama
Gumi, bardzo mi przykro i trzymam kciuki za lepsze jutro.

Patrycja, spełnienia marzeń z okazji imienin.

Charlie, współczuję z tym kręgosłupem, miałam w czerwcu taką akcję że coś strzyknęło i pół dnia trzymało, dopiero w kolejce na izbie przyjęć po wzięciu przeciwbólowych leków jakoś trochę przeszło i też boję się o kręgosłup w ciąży, zwłaszcza , że w poniedziałek wracam do pracy, bardzo siedzącej, biurowej.

Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was na genetycznym USG miała też robiony test PAAPA?
Wczoraj na wizycie lekarz kazał zrobić , mimo że USG wyszło ok. Czekam na wyniki za tydzień. I znowu tydzień stresu.
 
Do góry