reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Też właśnie jestem ciekawa, bo drażni mnie pewna forumowiczka, która bardzo spamuje polecając wszędzie swoje rzeczy do sprzedania. Nie wiem jak Wy, ale ja bym ją chętnie zablokowała. No, chyba, że lubicie takie rzeczy:)
 
reklama
Mamy modów ja i Patrycja. A coś się dzieje? Jakieś prośby, rady, zalecenia?:-) myślałam żeby zamknąć wątek ze zdjęciami wszelkimi, zaktualizować listę i dać dostęp dziewczynom z listy, co Wy na to?
 
hej
ja po wizycie dziecko ma 4 cm spało sobie wszystko z Nim dobrze;-)
natomiast pulsowanie które miałam w dole brzucha to skurcze poronne, które nie bolą, mam zwiekszoną dawkę duphastonu,
nospe max i rozpisane co robić w przypadku skurczy plamienia i poronienia. Czekamy do 14 tygodnia czy wszystko będzie dobrze,
prentalne 09.09. patrząc na usg to wydaje Mi się że będzie dziewczyna..
 
Ostatnia edycja:
U mnie tez ok :happy2: dzidzia żyje, rośnie serducho bije. Mój gin bawił się troche sprzętem więc poogladałam malucha w 3D :-):-) cudny widok~!! a ten nowy sprzęt to serio ma suuuper kurcze tak wyraźnie widać na monitorze jakbym zdjęcie ogladała :-)...

Za 1,5 tyg mam prenatalne USG...

a i mam iść do kardiologa się przebadać
Dzidzola wlepiłam do wątku z USG


aaa dziewczyny co z tymi moderatorami??? mamy już kogoś???

Super wieści rurka :-) Też bym chciała swoją dzidzię zobaczyć w 3D

Moderatorki już są wybrane. To z@t i Patrycja2301
 
Dziewczyny super, że wizyty się udały
KasikP dużo wyluzowania spokoju i aby Ci tam za bardzo nie pulsowało pamiętaj w marcu rodzimy.
Xenian :-)chyba wiem o kogo chodzi też to zauważyłam, ona nie jest marcóweczką
 
Ostatnia edycja:
o moderatorów pytałam z czystej ciekawości bo własnie wpadł mi w oko post anislu - hahahah po takim czasie dopiero... no ale fajnie wiedzieć kto pilnuje porzadku w razie czego :-)

heven kardiolog...bo jakieś duszności mam i słabo mi się robi często, a z serduchem nie miałam problemów nigdy (chyba - bo się nie badałam nigdy)
 
heven, ja też średnio śpię, nawet ziółka nie pomagają. :(
rurka, doskonale! To się napatrzyłaś. ;)
KasikP, to chyba powinnaś bardziej na siebie uważać? Ale dobrze, że z Dzidziulkiem w porządku. :)
Iman, ta Twoja chałka będzie mi się śniła. Jutro ruszam na poszukiwania. :D

Ja mam dziś dietę zupopomidorowo-jajeczną. :D Na obiad micha zupy, na kolację też... :p
 
reklama
Zgutek i gosia dostalyscie ode mnnie prv wiadomosci?odpisalam ale nic mi.sie nie wyswietlilo?ciekawa jestem czy poszlo

Jezeli chodzi o witaminy zaczelam brac od 13 tyg femibion 2, stwierdzilam.ze nie zaszkodzi z synem bralam prenatal i urodzil sie 4 dni po terminie wazac 3100 wiec u mnie chyba witaminy nie powoduja duzego dziecka
 
Ostatnia edycja:
Do góry