reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Tak naprawdę to nie ma znaczenia orientacja seksualna i bycie specjalistą, ale mój gin z racji że jest gejem bardzo dobrze rozumie mnie i ja go i totalnie nie krępuje się przy nim niczego. Poza tym jest otwarty, pewny siebie i mega uroczy. Z takimi facetami można się serio przyjaźnić bez żadnych podtekstów, bo jak ktoś aż tryska testosteronem to jak dla mnie kiepski partner do przyjaźni .
 
reklama
Ja wizytę mam w przyszły piątek,usg 2.09. Już się doczekać nie mogę :-)
W ten piątek mam nadzieję przyjedzie mój narzeczony. W sobotę 30.08 i 6.09 idziemy na nauki przedmałżeńskie. Na szczęście udało nam się znaleźć takie które trwają tylko 2 dni a nie jak u mnie w parafii 3 miesiące:szok:

W tygodniu jedziemy do Łodzi odebrać mój paszport i załatwić odpis aktu urodzenia do ślubu cywilnego i załatwić ten ślub oczywiście :-) Dobrze, że mam wolne jeszcze :-)

A w niedzielę 31.08 w moim mieście będzie grał zespół PERFECT :-) Oby nie padało,zamierzam zedrzeć gardło śpiewając z Markowskim :-D

To moja ulubiona piosenka https://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
 
Anulka, mnie kiedyś takie pulsowanie w nocy obudziło! :)
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie miłe słowa, fajnie, że tu z Wami jestem :)
mamusia, ta położna tak na mnie działa. :D Jak na nią patrzę, to aż mi ciśnienie skacze, w domu mam idealne zawsze. :p
 
z@t AMEN!!!!!dodam,że wszystko mogę mu powiedzieć i się nawet zwierzyć i wiem,że nie spojrzy na mnie jak na ufo!!!!!

dziewczyny mam problem z zaśnięciem...nie śpię w dzień..nie piję kawy...ruchu nie za dużo ale mam..kładę się po 23 i do 2 się męczę!!!!a rano 7 i oczy jak złotówy!!!!!aż się boję kłaść wieczorem!!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny! Nie nadrobię Was, za dużo stron do przeczytania :)
Gumi, bardzo mi przykro, trzymaj się i nie załamuj. Wiele z nas miało podobne przykre przeżycia więc Ci bardzo współczujemy i wierzymy, że już wkrótce znowu będziesz się cieszyć ciążą.
Mnie dzisiaj boli głowa i kark, nie wiem dlaczego i nie chce przejść. Wizytę mam za tydzień i już nie mogę się doczekać. Jeśli wszystko będzie ok zbieram się za remont kuchni i przemeblowanie sypialni....
Zastanawiam się nad zmianą lekarza, w sumie koleżanka wczoraj mi podsunęła, że powinnam rozejrzeć się za lekarzem prowadzącym takim, który praktykuje też w szpitalu, w którym będę rodzić. Moja pani nie pracuje na Polnej i nie wiem czy powinnam się tym przejmować. Co o tym myślicie? Na prawdę dobrze mieć lekarza ze szpitala?
z@t zgadzam się odnośnie lekarza geja, miałam kiedyś i rozumiał mnie jak nikt inny. Świetny specjalista, przy badaniach delikatny i wyrozumiały. Niestety się wyprowadził...
Iman, a bierzecie ślub ze względu na dzidzię czy chcieliście tak czy owak? :)
 
Heven tez mam kłopoty ze spaniem. Nawet jak pójdę spac o 23 budzę sie wcześniej. Nie mogę sie w ogóle wyspac. :(

Bylam na zakupach i strach ze mną chodzić! Wszystko mi sie podobalo (do jedzenia) a najbardziej to co inni wyjmowali przy kasie.
 
ana89 mieliśmy zaplanowany ślub Kościelny na 6.06.2015. Ale,że pojawia się dziecko to weźmiemy cywilny a Kościelny przesunęliśmy na 5.09.2015 żebym zdążyła dojść do siebie i jakąś sukienkę dobrać na siebie. A cywilny weźmiemy tylko dlatego, że K będzie dostawał od wojska co miesiąc parę groszy tzw rozłąkowego. Gdyby nie to to bym poprzestała na Kościelnym tylko :-)
 
Ana89 z Polnej polecam Piekarski..nie pamiętam imienia!!!!jest trochę gburowaty,ale naprawdę jest fachowcem,specjalistą!!!!
 
reklama
natalia gratuluję udanej wizyty!!!!!!!!!!

U mnie tez ok :happy2: dzidzia żyje, rośnie serducho bije. Mój gin bawił się troche sprzętem więc poogladałam malucha w 3D :-):-) cudny widok~!! a ten nowy sprzęt to serio ma suuuper kurcze tak wyraźnie widać na monitorze jakbym zdjęcie ogladała :-)...

Za 1,5 tyg mam prenatalne USG...

a i mam iść do kardiologa się przebadać
Dzidzola wlepiłam do wątku z USG


aaa dziewczyny co z tymi moderatorami??? mamy już kogoś???
 
Do góry