reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Natalia ja za pierwszym razem mialam 80 na 60 a tym razem mierzyli mi ciśnienie na samym poczatku i ze stresu mialam 150 na 100 ale wlasnie stwierdzily,ze na pewno się stresu je także później na samym końcu zmierzyly mi panie drugi raz i mialam 120 na 80. Także może pop ros by ciśnienie mierzyly na samym końcu jak czlowiek się juz rozluzni.
 
Gumi, współczuję :-(

Natalia, gratuluję udanej wizyty.

Pół dnia mnie brzuch boli już przez te wzdęcia, a w pracy się gdzie położyć nie ma :dry:
Nic się nie chce, zrobiłam na obiad szybko kaszę manną i już. Zapach ogórków kiszonych jest straszny :baffled:
 
Gumi bardzo bardzo mi przykro. Mam nadzieję że za jakiś czas jak chociaż częściowo minie ból, przytulisz zdrowe malenstwo. Tule Cię kochana!
Natalia gratuluję!!!ja też biorę żelazo, nic miłego ale cóż.
 
Natalia_B gratuluję udanej wizyty :-)

Ja z leków to biorę tylko Euthyrox,Luteinę i kwas foliowy. Ginekolożka powiedziała, że narazie nie ma powodów żeby brać jakieś witaminy. Zobaczymy co powie na wizycie 5.09 :-)


Jeżeli chodzi o ciśnienie to zawsze miałam 90/60. Od kiedy jestem w ciąży mam 120/70,130/80 także przeskok jest :-)
 
Ostatnia edycja:
Natalia, fajnie, że wszystko dobrze.

A ja zrealizowałam swój plan na dzień wolny, tylko prasowanie mi zostało.
Ne mogłam zdecydować się, czy szarlotka, czy ciasto ze śliwką, więc zrobiłam pół na pół.
U mnie właśnie było oberwanie chmury, a było tak ładnie.

Dzisiaj znów czułam takie dziwne pulsowanie w dole brzucha. Miłe uczucie.
 
reklama
Gumi tak mi przykro...przytulam Cię mocno!!!!!
Natalia super,że wizyta ok..cieszę się bardzo;-);-);-);-)

z@t mój fryzjer też jest gejem..specjalista jakich mało a dostać się do niego graniczy z cudem!!!ja się dostałam przez siostrę...rok mnie zapsywała i w końcu się udało!!!!
ja ma wizytę za dwa tygodnie...nie mogę się doczekać chociaż się boję!!!
 
Do góry