reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witam nowe marcóweczki:tak:
ana89 moje też są takie rozciągliwe ze strechem i gumka tez sie rozciąga narazie mam ją pod same piersi heheh
ciemny granat 129 kosztowały wzięłam rozmiar jak sprzed ciąży chyba tak się dobiera rozmiar?;-)
 
KasikP Ja od kilku dni też noszę ciążowe bo od samego początku brzuszek mam wzdęty i duży, nie mieszczę się w swoje spodnie już od 7 tygodnia :) Straszliwe ceny mają ciążowe ciuchy. Kupiłam fajne jeansy za 150 zł i zwyczajne czarne spodnie na allegro (są super!!! SPODNIE CIĄŻOWE RURKI CZARNE, POPIELATE rozm. 38 (4477568579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.), które kosztowały 40 zł a są rewelacyjnie uszyte - proste, wygodne, a nad brzuszkiem regulowana gumka. A do tego ta cena! Jakoś nie uśmiecha mi się wydawanie mnóstwa pieniędzy na ciuchy w ciąży, a jednak chcę wyglądać jak człowiek... Kupiłam też bluzę z happymum - ma dwa zamki zależnie od wielkości brzuszka, a więc posłuży na dłużej (nawet po ciąży) Happy mum - Jagger jacket i narazie to wszystko, nie ma co szaleć :)
 
Witaj Callinka:-) No ja termin też mam na 21 marca:-)

Natalia_B, ja wczoraj syna wysłałam do kina i właśnie poszedł z kolegą na Mikołajka. Bardzo mu się podobało.

Koniec byczenia się weekendowego i jutro do pracy. Dzisiaj muszę się na dłużej w garderobie zatrzymać i zobaczyć w co się zmieszczę w najbliższe dni... Niewiele ciuchów zostało do wyboru... Ale w weekend okupowałam allegro i kilka fajnych ciuchów udało mi się kupić. Już nie mogę się doczekać ja przyjdą. I jakoś wcale ńie przeszkadza mi, że są używane.
 
ja obecnie mam 2pary dobrych spodni a reszta już zbyt ścisła. Muszę tez zakupić, ale w cenie bardziej przystepnej. Troszke szkoda miw wydawać kasy na ciazowe ciuszki. Te spodnie z linku super, nawet spodnice calkiem calkiem :)
 
reklama
Hej kochane ale mam stronek do poczytania :-). Parę dni nas nie było ale to tylko dlatego że byliśmy na wyjeździe w górach i ciężko tam z internetem.
Witam nowe mamusie , super ze z nami jesteście :-). A u nas co ??? Mdłości , migrena i dziwny posmak w ustach :-(. Mam nadzieje że jeszcze troszkę i będzie lepiej bo juz brak mi sił :-(. Ja mam znów zajawke na pierogi z kapusta i grzybami , mogę to jeść codziennie :-). Kolorowych snów kochane Buziaczki
 
Do góry