reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć dziewczyny :) Witam nowe mamusie, fajnie, że nas coraz więcej. Cały weekend miałam zajęty więc dopiero wchodzę i jak zwykle musiałabym przeczytać milion postów wstecz, żeby nadążyć :-)
Ja dzisiaj byłam u babci na obiedzie, zjadłam więcej niż moi rodzice razem :tak: straszne, ale uwielbiam babcine obiady. Niestety wciągnęłam też paczkę chipsów, ale raz na miesiąc to nie zbrodnia :-)
Co do fotek brzuszka to ja sobie pstrykam co tydzień, rzeczywiście mam dopiero 3, a między nimi już jest różnica... fajna pamiątka będzie.
Anulka_marcowa, rosołu jeszcze w ciąży nie jadłam ;) muszę spróbować, czy mi zasmakuje. Zawsze bardzo lubiłam, ale teraz to różnie bywa z jedzeniem, okazuje się, że rzeczy które uwielbiam nagle średnio mi smakują ;-)
Miłego leniwego popołudnia dziewczyny :-D
 
reklama
ja dzisiaj też miałam rosół na obiad...pycha a na kolację chodzi za mną sałatka z pomidorów i ogórów!!!!
na jutro na obiad zrobię barszcz z kluseczkami!!!

zdjęcia super pomysł....jedno już mam..u nas też troszkę nudna niedziela...zrobiłam parę słoików ogórków i teraz siedzimy z młodym i film oglądamy
 
Ale mi smaka na rosół dziewczyny zrobiłyscie :):):) za mną ostatnio chodzi sałatka z sałaty i pomidorków koktajlowych z sosem francuskim :) wczoraj wciągnełam całą miche :)
 
Ja też miałam dziś rosołek:-) to moja ulubiona zupa choć w ciąży smakuję mi średnio..:-(
My byliśmy u teściów na obiedzie nie chciało Mi się gotować dziś:zawstydzona/y:
A po obiedzie pojechaliśmy na szybkie zakupy i kupiłam sobie 1 spodnie ciążowe w H&M..
Mam nadzieję że wszystko dobrze dobrałam i jak Mi brzuchol urośnie też będą ok.
 
Dziewczyny, ja też uwielbiam rosół! :) Jadlam wczoraj. Dzisiaj pojechaliśmy z mężem na rocznicowy obiad, ale się objadlam, ale w sumie były takie duże porcję że oboje zjedliśmy pół tego co na talerzu i nawet nie zamawialiśmy deseru :)

Anulka, ją też lubię mieszać smaki. Mam przepis na prosta salatke z mixem serów, orzechami włoskimi i sosem musztardowo-miodowym. Pycha! Tylko teraz nie robię bo sery plesniowe odstawilam.
 
reklama
Do góry