reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

anulka_marcowa, tak ja idę dzisiaj :) na 11 mam położną, mierzenie i ważenie, potem odbieram resztę wyników i do gina :)
powiem szczerze, że ze współżyciem to tak średnio na początku ciąży, bo mnie pobolewa podbrzusze czasem, kłuje w jajnikach, do tego ciągle chce mi się spać więc nie jestem zbyt dobra na te sprawy teraz ;) myślę, że w ciągu paru tygodni to się zmieni i wszystko wróci do normy, skończy się I trymestr i będzie dobrze :-)
 
reklama
Ana89 ja też wieczorami padam jak małe dziecko, od 21 chodzę jak pijana ze zmęczenia i mimo 9 godzin snu nie mogę się dobudzic...Ale dobrze, na najbliższe kilka lat musimy się teraz wyspać. Moje ddziewczynki rano wstają Ale bawią się zawsze ładnie klockami albo układają puzzle, zwykle jak któraś drugiej coś zabierze przylatuja do mnie z płaczem i wtedy muszę wstać zażżegnać konflikt. Ależ ja jestem szczęśliwa ze je mam, są fantastyczne
 
Z@t no wlasnie mam identycznie brzuch robi sie jak kamien i po chwili przyjemnosci jest chwila dyskomfortu i strachu czy aby przejdzie ten skurcz macicy i nie zadzkodzi dziecku, w pierwsze ciazy mialam identycznie pamietam ze kolo 30tyg po wspolzyciu brzuch tak stwardnial i pojawil sie taki ogromny bol ze myslalam ze rozpoczal sie porod bylam przerazona maz tez i od tamtego tyg przestalismy sie kochac bo sie balismy przedwczesnego porodu....teraz widze powtorka z rozrywki... kurcze dla nas to problem bo wytrzymac tyle miesiecy to nila lada wyczyn:(hmmmm....
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
 
Witam w pochmurny deszczowy dzień, jak się rozpadało to pada i pada, ale jest czym dychać.
Ja niestety nie śpię, więc przerywam ciszę z pracy.
u nas sex spokojniejszy i zdecydowanie rzadszy, brzuch mi nie twardnieje. Przyznam się, że nieco spięta się czuje, muszę się rozluźnić aby było przyjemnie:-):-).
 
reklama
Dzień dobry;-)
Ja też dziś pozwoliłam sobie pospać:-) zrobiło się chłodno i szaro więc śpi się super;-)
My kochaliśmy się dopiero dwa razy od początku ciąży i wtedy było ok macica lekko się kurczyła ale nie twardiała.
Salomi wszystko będzie dobrze nie denerwuj się bo to szkodzi dzidzusiowi
ana89 &&&&& za wizyte i czekamy na wieści:tak:
patrycja wow dzidzus pięknie rośnie :tak:
 
Do góry