reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Super, że wizyty się udały.
Co to za dezercje :-). Dwa fora lutówki i marcówki Patrycjo ależ się napiszesz.
Dzidziuchy rosną niedługo będzie trzeba założyć wątek mój brzuch jest coraz większy i foteczki powklejać:happy:.
 
reklama
Kradz oczywiście, że zostaję z Wami :) dobrze mi tutaj.
W miarę możliwości będę i tu i tu.
Na lutowym mam dużo czytania do nadrobienia.
A co do zdjęć brzuszków to świetny pomysł.
U mnie już troszkę widać, chociaż waga mi się nie zmieniła.
 
dziewczyny wasi mężowie,partnerzy chociaż z wami idą na usg...a mojego męża nie namówię ....to moja 3 ciąża i nie był ze mną w gabinecie ani razu:confused::confused::confused::confused:
 
Z@t, Patrycja, Kasik, gratuluję i cieszę się, że wasze maluszki rozwijają się prawidłowo i serduszka biją mocno.
Fajne są takie dobre wieści.

Ana, ty jutro?
A ja w środę.
Jutro już do pracy, koniec urlopu. W czwartek poinformuję szefostwo. O ile wszystko na usg wyjdzie dobrze... Dziwnie mi przez to, że tak dobrze się czuję...
 
Heven serio? A czemu tak? Mij to by wszędzie ze mną lazil. Juz chce w srode do poloznej isc chociaz to tylko rozmowa i lwpiej niech idzie spac bo po nocy w pracy będzie padnięty. Na usg tez sama bylam ale tez chcial isc...
 
Patrycja wow to ty bedziess pierwsza hehehe to ile dzidzius ma cm?
Z@t dzidzius juz duzy superrr!:)))
Mam pytanie z innej beczki jak kochacie sie ze swoimi partnerami/mezami czy czujecie swoja macice?ja mam tak ze stawia mi sie brzuch,twardnieje mi, to chyba taki lekki skurcz mija po kilku sek ale czuje dyskomfort i coraz zadziej kochamy sie z mezem bo stresuje mnie to,macie tak????
 
reklama
Sealpup nie wiem tak do końca...myślę,że chodzi o to,że może jakieś pytanie nie na miejscu zada albo nie czegoś tam nie zobaczy!!!!albo,że będzie mnie badał przy nim...nie wiem..ot co
 
Do góry