reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Patrycja, ja na dniach zaczynam 11 tydzień, ten pasek mi coś oszukuje. No i wszystkie kalkulatory wyliczyły 6. marca, lekarz potwierdził. Podejrzewam, że i tak się przesunie. ;p
A jeśli chodzi o seks... Stosowaliśmy npr, więc wiecie - teraz hasamy jak króliczki. I po jestem niezwykle odprężona, brzuch mam normalny. :)

W ogóle w nocy przydarzyło mi się coś dziwnego. Obudziło mnie dziwne uczucie w okolicach brzucha. Czułam swój puls, a poza tym, jakby nisko mi się drugi puls pojawił, bardzo szybki, i takie przyjemne fale ciepła. Nie wiem, czy to normalne, czy coś nie tak... Macie jakiś pomysł?
 
reklama
Witam ;-)
I mysmy skorzystali i leniuchowalismy dzisiaj,wprawdzie synek pospal do 8 ale jeszcze z godzinke u mnie w lozku sie bawil autkami :-) Pogoda dopisuje,zaraz pranie musze postawic troche chate ogarnac a potem na jakis spacerek trzeba wyskoczyc :-)
U nas z przytulankami jest ok w poprzedniej ciazy nie bylo problemow i cala ciaze zesmy szaleli moze i w tej bedzie podobnie ;-):-)

npr - a to moze jest Naturalne planowanie rodziny ?
 
Ostatnia edycja:
Ssabrinaa, i jak się u Was sprawdzał? Wszystko było pięknie, dopóki ja się konkretnie nie rąbnęłam w zapisach - o kilka kratek. Jakiś zły dzień miałam czy coś. Ale jesteśmy szczęśliwi, że będzie Dzidzia. Bo kiedy, jak nie teraz? :)
 
Ja też dzisiaj miałam bardzo dobry sen, jedynie około północy mnie burza obudziła, ale potem już się spało super, bo chłodzik był fajny po tym deszczu. Tylko szkoda, że trzeba było do pracy wstawać:dry:
Dostałam już telefon odnośnie wczorajszych badań i wiem, że wszystko jest bardzo dobrze, wyniki w normie więc jestem spokojniejsza. :-)
Teraz mogę już odliczać do następnej wizyty, ale to dopiero 28.08... będzie się dłużyć.

Zawsze mi się wydawało że NPR jest fajną metodą, ale jeśli się chce starać o dzidziolka :-D
 
Ana, trzymam kciuki &&&
Ja już dzisiaj w pracy po urlopie. Uśmiałam się rano, bo nastawiłam sobie budzik i jak dzwoniłam, to długo się zastanawiałam po co go ustawiłam. Dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że dziś do pracy...

A jutro usg... oj boję się...
 
reklama
kradz, to dobrze, że wszystko w porządku. Co do npr - wszystko zależy od przekonań i od tego, czy jest się otwartym na dzieci, czy chce się je "odłożyć". Ja z metody jestem zadowolona. :)
Anulka,​ będzie dobrze, trzymamy kciuki!
 
Do góry