reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja tez sie witam w drodze do pracy :) sealpup o 3 rano no niezle :)

Ja jestem najedzona od wczoraj jeszcze bylismy w japonskiej knajpce na sushi jesz ile chcesz plus nielimitowane lody I ciasta :D o boze pekam do tej pory

Patrycja daj znac po :)
 
reklama
Dzień dobry i ode mnie :) Ja mam tak, że zasypiam juz o 21:00 a potem od 5-6 już nie śpię. Ale lekkie mdłości mam tylko, kiedy gwałtownie wstanę. Patrycja, kciuki za udaną wizytę. Ja mam jutro i wlaśnie też muszę zanieść wszystkie wyniki, ale mam podane 'w normie' przy każdym wyniku ;) jedynie przebyta różyczka jest, bo kiedyś rzeczywiście ją miałam.
Zastanawiam się nad tym L4, jutro pogadam z ginem, opowiem o mojej pracy i zobaczymy co powie.... miłego dnia!
 
Hej. Ja dzisiaj pospołam do 7.30. Ale od 2.30. Przez 3 godziny wierciłam się i co chwila się budziłam.
Ale miałam całe mnóstwo bzdurnych snów.

Patrycja i z@t, dzisiaj macie wizyty? Będzie dobrze.

Na razie raz mi się zdarzyło, ze o 2 w nocy jadłam bułkę z parówką, bo mój brzuch się tego domagał. :-D.

Sealpup, sushi tak, o ile nie ma tam surowej ryby.
 
Charlie;-)Mój kot waży 15 kg i go noszę czasami, mój pies 17 kg i też czasem go muszę udźwignąć no i moje ddziecko wazy18 kg i dość często je noszę, ciąża ciążą i nie ma przebacz, lekarze mówią że nie można Ale nie można zapominać że ma się starsze dziecko/psa etc. W ciąży z Tosia od dzwigania Zosi miałam krwiaka i czesto krwawilam, ale nosiłam ją do przesady, ona była malutka a ja sama .
Także jak bym miała pieska 8 kg to bym go chyba wkółko nosiła:-Dlubię nosić.
Dzięki dziewczyny:-)Sealpap jest tak jak mówisz, ja też nie robię żadnych planów na razie, zaciskam zęby, będzie jak będzie, na tym etapie jesteśmy zależne od doboru naturalnego
 
Anulka mnie sue sushi głównie z surowa ryba kojarzy dlatego tak napisalam. Nawet wędzonego lososia nie polecaja...

Z@t dokładnie. Jakkolwiek to zle brzmi. Mam nadzieję jednak ze w tym składzie dotrwamy wszystkie do marca! :)

Nie ma co byc bohaterem znowu bolal mnue brzych nie przeszlo tym razem po śniadaniu wiec napisalam szefowej ze mnie dzis nie będzie. Raczej nic sie nue dzieje podejrzewam ze boli mną e bo obzarlam sie kwasnymi winogronami bo boli raczej wysoko.
 
Sealpup nie jadlam surowej rybki :) glownie jagniecine I wegorza-pierwszy raz polecam!!

Z@t nie dopuszczaj czarnych mysli do siebie!!

Ja dzis mialam piierwsze w ciazy spotkanie z kibelkiem w pociagu w dodatku...buzia nad kiblem ohyda...
 
reklama
Micela to cale szczęście ze nue jadlas surowej ryby. Madra dziewczynka! :) spotkania z kiblem wspolczuje ja myslalam ze pierwsze zalicze dzis w nicy ale jakos sie udalo. Nie zygam dopoki nie ma absolutnie innego wyjścia. ;)
 
Do góry