reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

U nas juz ponad dwa tygodnie nie ma kupy w nocy.. W ogole w tamtym tygodniu byla kupa we wtóre a potem dopiero w niegziele ale ratowaliśmy sie czopkiem którego nie zdążyłam włożyć a kupa wyszła pięknie w ilości olbrzymiej..Rafał miał skok jakis.. Wcześnie kupal 1-2 razy w ciagu dnia następnego nic i tak znowu.. Teraz w poniedziałek nic wczoraj kupa obok pieluchy dzis jeszcze nic..
 
reklama
no u nas wyraźnie się zaczyna wszystko stabilizować.. mamy już swój rytm dobowy od dłuższego czasu bez odchyleń więc mam nadzieje że bedzie juz ładnie :) powoli zaczynamy wchodzic w ten wiek gdy się zaczynamy uczyć.. :) coraz więcej się śmiejemy, gadamy, przyglądamy się i interesujemy się zabaweczkami.. dlatego rodzice szukają idealnej maty edukacyjnej, dzięki której bedą mogli jeszcze więcej czasu poświęcać dziecku :)
 
No tak, miłośniczki mlecznych balonów się znalazły:-) potem to się już karmi tak że mleka nie widać, piersi są normalne, nie wzbieraja, są wiecznie miękkie i "oklapłe", a mleka jest ile trzeba:-) bez schiz, na spokojnie:-)
Elżbietka nigdy nie mów nigdy. Ja zawsze miałam karmić rok a każda z dzdziewczynek karmiłam po 25 miesięcy;-)teraz też planuje maks półtora roku Ale zobaczymy
 
Cześć, dawno nie zaglądałam...ale nie mamy zbyt fajnie, gdy tylko coś się stabilizuje, to zaraz bach i wszystko pada.. mamy za sobą pobyt w szpitalu z powodu obrzęku krtani (7 tydzień życia), a obecnie zapalenie płuc.. ręce mi opadaja.. lekarze mówią, że to dlatego że wcześniak..

jeśli chodzi o kupy, od miesiąca u nas są raz w tygodniu, przy czym wczesniej wywoływane.. 2 dni temu zrobił sam.. ta zmiana nastąpiła nagle..wczesniej robił ich kilka dziennie..

pozdrawiam serdecznie wszystkie nasze maluszki
 
Justynka, a mnie zaciekawilo jedno. Skąd Ty wiesz kiedy masz mleko pierwszej fazy i ze masz je tak rzadko? Z tego co wiem jest ono po to by dziecko sie napilo kiedy potrzebuje więc produkuje sie w miarę szybko....
mi jeszcze piersi nie chcą klapnac do końca, choć bywają już takie dni. Czekam na to. Bo póki co bez wkladek laktacyjnych ani rusz...
dziewczyny, niektóre z Was to doświadczone mamy, czy u którejś kiedyś pojawiły sie niteczki krwi w kupie? Pediatra mówi ze może to być jeszcze kwestia tego wirusa co nas zaatakował, ale ja sie stresuje jakoś...
 
Ostatnia edycja:
Z@t - ja bym chciała przestać karmić ok 12-go miesiąca życia Franka ale już widzę że to będzie trudne:) ta intymność i czułość, uśmiechy najpiękniejsze są dla mnie niepowtarzalne. Poza tym świadomość że nikt nie jest w stanie zaspokoić potrzeby dziecka oprócz mnie sprawia, że czuje się wyjątkowa. Nie jestem zaborcza, ale uwielbiam te chwile. No i póki co cycek jest lekarstwem na każdy ból i przykrość.

Justynka - jak chcesz poświęcać dziecku więcej czasu kupując mate edukacyjną? Przecież o to w niej chodzi żeby dziecko bawiło się otaczającymi je zabawkami. Swoją drogą też szukam idealnej. Franek się pięknie sam zajmuje jak ma się na co przyglądać i dotykać rączkami. Zaczyna nawet chwytać:)
 
reklama
Do góry