reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Xenian, najpierw próba porodu naturalnego, długa droga do rozwarcia, w końcu przy 9 cm Młody nie wstawial sie prawidłowo w kanał, więc decyzja o cieciu. podobnie czy cos mylę?
 
Bachuta - identycznie wręcz:) i nie wiem czy planujesz kolejne dzieci, ale ja się już zastanawiam nad cesarka zaplanowaną od razu. Nie żeby ten poród był dla mnie jakiś traumatyczny ale moja szyjka raczej w dół się nie przesunęła i obawiam się że wszystko mogłoby wyglądać tak samo. Ja to pół biedy ale szkoda mi było Franka i trochę się o niego bałam.
 
Hej dziewczyny ;-)
Wiem ze sie ostatnio nie udzielam ale synus daje mi popalic i nie mam na nic czasu.Rayan dosc mocno ulewa po jedzeniu czasem to az fontanna mleka z niego leci i trzeba przebrac i jego i mnie oczywiscie tutaj to jest pelna olewka jesli chodzi o pomoc lekarska :-( cyckiem juz nie karmie niestety skonczylam jakis tydzien temu karmil sie co 1h-1,5 ulak tyle co zjadl a potem dokarmialam butla bo glodny,mleka bylo coraz mniej a karmienie robilo sie coraz bardziej meczace z tym ulewaniem a synus strasznie nerwowo cycal tez,a teraz karmie mlekiem dla maluchow ktore ulewaja i jest ok maly nie ulewa a po zwyklym mleku czasem jeszcze ulewa.Niestety jest to dla mnie nowosc bo z pierwszym synkiem nie mialam takich problemow mam tylko nadzieje ze sie to szybko unormuje u nas.
Tydzien temu bylismy na pierwszym szczepieniu oj bylo placzu duzo,maly wazy juz 5100g i ma 60cm.
Druga sprawa to maly to jest mala przylepa i nie chce spac w lozeczku czy w koszu a we wozku na chwile,caly czas by mogl spac na rekach czy na moim brzuchu jak leze,ciezko jest z tym w dzien zeby ugotowac czy posprzatac a do tego starszak sie domaga mojej uwagi i czasu oj ciezko jest zeby miec chociaz 5 minut dla siebie ;-( :nerd:
Ogolnie to maly jest kochany i juz sie do nas usmiecha i zaczal troszke gaworzyc :-) braciszek go uwielbia calowac,przytulac i wozic we wozku owszem zdarzy sie ze czasem go tez klepnie czy szturchnie ale zaraz po tem przeprasza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Noooo Sabrina ekstra masz chłopaków:)

ZRayana to juz kawal klocuszka juz.. Świetnie ze rośnie ladnie..:) oby tak dalej.. Mówisz ze dużo płaczu bylo na szczepieniach.. Hmm.. Rafałek ma szczepienia we wtorek.. Az sie boje jak będzie go bolalo .. Eh...

Zainteresowalas mnie tym ulewaniem.. Mój syn tez ulewa bardzo ale tylko rano.. W ciagu dnia sporadycznie.. Ale.. Rayanowi sie tak robili od Twojego mleka?? Czym sie różni to specjalne mleko co mu dajesz od zwykłego???
 
Do góry