reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
U mnie różnie to bywa raz wystarczy jedna a raz deserek z drugiej
Oj zaśnięciem też czasem cyrki u mnie rozbudza się przez przewijanie bo oczywiście kupa musi byc☺ ale staram się aby zasypiam w łóżeczku czasem smoczek pomoże czasem glaskanie
 
moja z jednej piersi i zasypia od razu .... nad ranem ciężej i wtedy po prostu jej nie odkładam do łóżeczka tylko zostawiam w łóżku nooo ale dzisiaj skowronek mój wstał o 4 rano :confused2:
 
O, jakaż jestem wyspana:) Franek wstał w nocy tylko dwa razy i po obudzeniu się o 7.00 zasnął ze mną w łóżku. Dziewczyny, sprzespalam pierwszy raz od porodu ponad 8 godzin z przerwami na jedzenie. Mam banana na twarzy:)

W nocy zwykle karmie i podobnie jak u Sunajki kupa zwykle przy każdym karmieniu. Ostatnio już rzadziej ale nie mam pewności więc i tak muszę go rozgrzebać, żeby sprawdzić. trochę się rozbudza, ale potem go przytule przez kilka sekund i odkładam do kołyski. Chwilę się porozgląda, czasem funduje sesje najpiękniejszych uśmiechów i leży sobie aż zaśnie. Czasem boli go brzuszek to trzeba mu trzymać nóżki w górze. Czasem się nagle rozpłakuje, biorę go na ręce i chwilę przytulam. Ale najczęściej sam zasypia. Smoczka w nocy nie chce. Żeby zasnął, głaskam go czasem po główce.
 
U nas raczej z jednej piersi starcza ..dziecko w amoku.. Buzia w mleku .. Wygląda jak żul a zachowuje sie jak mlekoman na głodzie.. Czasem zaśnie przy cycku ale na chwile .. Transport do łóżeczka go budzi.. Ale klade go wtedy i tak i gaszę swiatlo jak juz się po przeciąga , wystęka przy tym to sam zasypia:)
 
Ostatnia edycja:
Ja karmie jedną na raz. Sporadycznie Franek chce drugą ale pociągnie trzy razy i zasypia. Czasem po jedzeniu chce sobie po prostu possać więc daję mu smoka.
 
Xenian my tak jak ty dzis, wysypiamy sie codziennie.. :) tylko śpimy 10 godzin z 2 karmieniami.. Chodzimy spać o 22 (maly juz godzinę półtorej spi) potem w okolicy 2godziny jemy ok. 20 minut i potem okolo 4-5tej tez i śpimy do 7 z groszami :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1430214350.582713.jpg
Hej dziewczynki a to nasz miesięczny przystojniak [emoji3][emoji3]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430214350.582713.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430214350.582713.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry