reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej


jusia83 gratulacje!!![emoji4]

znowu nie mogłam nadrobić, od 3 dni jakieś 40 stron a już oczka się zamykają[emoji6]

poszłam dziś na wizytę i wszystko dobrze[emoji4] najlepsze ze przy poprzednim usg wyszło że ciąża młodsza o 3 dni a dzisiaj ze starsza o 3 dni [emoji3] czyli wychodzi 11 tyg i 2 dni[emoji4] widzieliśmy nosek,rączki nóżki i jak się porusza, no po prostu cudo[emoji4] przeziernosc karku prawidłowa, nic się nie odkleja czyli super, byłam bardzo zadowolona z wizyty, lekarz wszystko długo i dokładnie sprawdzał[emoji4] jutro wrzucę foto z usg bo dziś już nie zdążyłam cyknac[emoji12]
Gratuluję udanej wizyty. Ja dopiero w piątek za tydzień pappa. Chyba się wykończe do piątku.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to tak po krótce:)spodziewam się trzeciego bombla mam dwójkę dość odchowanych dzieciaków jedno 15 drugie 9 lat:)to moja 4 ciąża poprzednią rok temu straciłam w 6 tym tygodniu...teraz też były obawy ale mamy 12tydzień i można odetchnąć najgorsze za nami...Ah muszę wspomnieć że po drugiej ciąży została mi na pamiątkę cukrzyca wtedy to ciążowa miała być:)od 9 lat mam ct1

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry