reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

witajcie kochane marcowe mamy :)
z racji tego,że ja też mam tę przyjemność serdeczie Was zapraszam na początkującą grupę zamkniętą na portalu Fb Wiosenne mamy 2017 :)
mam bardzo miłe wspomnienia z tym forum,aczkolwiek wiem ,że czasem potrzeba trochę prywatności :)
pozdrawiam serdecznie :))))

Ja nie mogę znaleźć tej grupy na fb


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj to nie wiem czemu grupa zamknieta ale ogólnie widoczna tylko treści nie
a tak wogóle to przedstawię sie na imie m Beata ,mam już dwie dziewczynki 8 i 5 lat ,a teraz szykujemy sie na 3 (moze synek )
 
Ale fajnie, że nas tyle się zebrało z okolic ZG :) Ja synka rodziłam w Zielonej Górze i nie mogę narzekać.

Co do libido - jest, ale i tak nic z tego, bo mamy zakaz póki co:/
 
Ale fajnie, że nas tyle się zebrało z okolic ZG :) Ja synka rodziłam w Zielonej Górze i nie mogę narzekać.

Co do libido - jest, ale i tak nic z tego, bo mamy zakaz póki co:/
Ja też rodziłam w ZG i nie mogę narzekać :) akurat trafiłam na dyżur mojego lekarza prowadzącego więc luz totalny[emoji14]

 
Ja poprosilam o dodanie do grupy ale jak na razie cisza. Chyba jeszcze nie zasluzylam a jak kiedys zasluze to w życiu nie nadrobie tego co juz zdązyly mamuśki naskrobać
 
Ja chyba tez daje nie przyjeta a zreszta denerwuje mnie, to ze kaze mi sie logować za kazdym razem, a tu nie

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Do góry