reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Evee dziekuję, tez mam taka nadzieje :*
Ola_fasola oj to niezły początek wakacji :) tez mam kota, ale zawsze go na wyjazdy wywozimy do moich rodziców, chyba, ze idziemy gdzies na 1 noc to wtedy pełna miska i do rana jakos wytrzymuje :)
 
reklama
Dziewczyny mam takie mdłości, że nie mogę normalnie funkcjonować... nie wymiotuje, ale cały czas musze sie od tego powstrzymywać :( jestem już tym bardzo zmęczona...
 
Ja mam zaburzenia rytmu serca, które teraz w ciąży sie nasiliły. To dopiero hardcore :-( Chetnie zamienię się na mdłości:-)
 
reklama
Dziewczyny opuściłam się ostatnio trochę z pisaniem a wszystko przez to że jestem ciągle śpiąca ... przed chwilką się obudziłam z 3 godzinnego snu, wczoraj spałam od 11 do 15 także śpioch się ze mnie zrobił niesamowity, a i tak chodzę ciągle zmęczona i nie wyspana :) wizytę mam 21 lipca dopiero, chyba umrę z niepokoju do tego czasu, mam nadzieję że tym razem zobaczę zarodek i serduszko i wyjdę z gabinetu szczęśliwa a nie z mieszanymi uczuciami. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty ! :)
 
Do góry