reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Bo miedzy Om a usg mam różnicę 3 tyg i za nic się nie zgadza... próbuje to sobie wyliczyć, ale ....nie da się
Nawet tak nie myśl... trzeba myśleć pozytywnie to wtedy będzie dobrze...
ja pierwsza ciaze porobiłam w 2 miesiącu... potem szybko zaszłam w ciaze (koniec sierpnia poronienie a początek listopada już ciaza) i powiem Ci ze mi z cyklu wychodziła data porodu na początek lipca a z usg termin wychodził na 29-30 lipca. Miesięczny rozrzut...

będzie dobrze mydestiny, tylko myśl pozytywnie i bez potrzeby się nie nakręcaj że coś będzie nie tak
 
Nawet tak nie myśl... trzeba myśleć pozytywnie to wtedy będzie dobrze...
ja pierwsza ciaze porobiłam w 2 miesiącu... potem szybko zaszłam w ciaze (koniec sierpnia poronienie a początek listopada już ciaza) i powiem Ci ze mi z cyklu wychodziła data porodu na początek lipca a z usg termin wychodził na 29-30 lipca. Miesięczny rozrzut...

będzie dobrze mydestiny, tylko myśl pozytywnie i bez potrzeby się nie nakręcaj że coś będzie nie tak
Dzięki:)
Następną wizytę mam 25.07 w dniu naszej pierwszej rocznicy:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Carolajna napewno wszystko bedzie dobrze :) ja mam jutro wizytę serduszkową, strasznie sie martwie, ze moge miec to puste jajo płodowe. U mnie napewno jest 6t 3d, bo jestem w ciazy po in vitro, wiec wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia i ile dokładnie ma zarodek.
asica jesli beda sie plamienia powtarzały to warto isc szybciej do lekarza, wypisze duphaston i lutke i bedzie ok wszystko :)
Będzie dobrze! Trzymam kciuki za wizytę! &&&&
 
Witajcie :)

Witam nowe mamy :)

Mydestiny głowa do góry :) bedzie dobrze .

My wlasnie w drodze nad morze :) oczywiście nie obyło sie bez przygód [emoji849] mąż sie zorientował 200 km od domu ze klucze od naszego mieszkania ma w kieszeni a koty w domu Buuu A specjalnie po drodze pojechaliśmy je zostawić u teściów i zapomniał wrrrrrr




74709jcg0i411sm0.png
 
reklama
Do góry