reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny i ja jestem po wizycie. Lekarz powiedział że mój wynik beta hcg, który zrobiłam w poniedziałek i wynosił 21 jest do d.... Dzidzia rośnie ksiazkowo 6t 6d. Serduszko bije pełna parą. Termin 2 marca 2017. Witam oficjalnie w marcowych ale mogę czasami i do lutowego wątku zaglądać. Życzę wszystkim samych mocno bijacych serduszek.
 
reklama
Dziewczyny i ja jestem po wizycie. Lekarz powiedział że mój wynik beta hcg, który zrobiłam w poniedziałek i wynosił 21 jest do d.... Dzidzia rośnie ksiazkowo 6t 6d. Serduszko bije pełna parą. Termin 2 marca 2017. Witam oficjalnie w marcowych ale mogę czasami i do lutowego wątku zaglądać. Życzę wszystkim samych mocno bijacych serduszek.
FANTASTYCZNIE!!! GRATULUJE CIESZE SIE OGROMNIE ! OBYM i ja jutro miała takie dobre wieści :)
 
Dziewczyny i ja jestem po wizycie. Lekarz powiedział że mój wynik beta hcg, który zrobiłam w poniedziałek i wynosił 21 jest do d.... Dzidzia rośnie ksiazkowo 6t 6d. Serduszko bije pełna parą. Termin 2 marca 2017. Witam oficjalnie w marcowych ale mogę czasami i do lutowego wątku zaglądać. Życzę wszystkim samych mocno bijacych serduszek.
Mam ten sam termin ;))))
GRATULACJE!!!!
 
Dziewczyny... :( od kilku godzin mam skurcze... wzięłam nospe, ale dalej mam ściśnięty brzuch... boję się jak cholera :( nie chce żeby coś złego sie stało ;( jutro mam wizytę o 15 :( staram się myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mnie boli ;( tak strasznie sie boję ;(
 
Dziewczyny... :( od kilku godzin mam skurcze... wzięłam nospe, ale dalej mam ściśnięty brzuch... boję się jak cholera :( nie chce żeby coś złego sie stało ;( jutro mam wizytę o 15 :( staram się myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mnie boli ;( tak strasznie sie boję ;(
Weź magnez może, no i jak się boisz to przede wszystkim jedź na ip

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... :( od kilku godzin mam skurcze... wzięłam nospe, ale dalej mam ściśnięty brzuch... boję się jak cholera :( nie chce żeby coś złego sie stało ;( jutro mam wizytę o 15 :( staram się myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mnie boli ;( tak strasznie sie boję ;(
Ja bym na Twoim miejscu jechała na ip skoro po nospie nie przechodzi ... lepiej to sprawdzić od razu.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja już po wizycie:) jest serduszko. Z maluchem wszystko ok. Prawdopodobnie był bliźniak ale został jeden zarodek:)
Super !!! Obyśmy dalej miały takie wiadomości;)
lilija jak synek teraz sie czuje? gorączka ustąpiła ? mam nadzieje ze udalo Ci się odpocząć, zdrzemnąć...
Kate228 ja bym tez jechała to sprawdzić. Nie ma co ryzykować, będziesz spokojniejsza.
 
reklama
Dziewczyny... :( od kilku godzin mam skurcze... wzięłam nospe, ale dalej mam ściśnięty brzuch... boję się jak cholera :( nie chce żeby coś złego sie stało ;( jutro mam wizytę o 15 :( staram się myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mnie boli ;( tak strasznie sie boję ;(
Może to tylko rozciąganie macicy anie skurcze. Wiele dziewczyn o tym pisze, ze boli lub ciągnie podbrzusze. Nospa będzie pomocna w tym przypadku, takze bierzy i uszy do góry :-)
 
Do góry