reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej dziewczyny:)) od jakiegoś czasu podczytuję Was i w końcu postanowiłam zalogować się i z Wami pokonwersować:) ostatnia @ 27 maja , od ponad tygodnia wiem o dwóch kreseczkach. 4 lipca byłam po raz pierwszy u ginekologa, ale okazało się, że tak jak w przypadku pierwszej ciąży zamiast tygodnia prawie 6 wg om jest dopiero tydzień 4, w poniedziałek 11go ide po raz drugi do gina żeby sprawdzil czy pęcherzyk się powiekszyl, wiadmo, ze serduszka jeszcze nie będzie. Mam baaardzo długie i cale zycie nieregularne cykle średnio co 40-50 dni! ale obie ciąże za tzw "pierwszym razem" ;) pomimo zdania ginekologa, ze mogę mieć duże problemy przez te nieregularność właśnie... nie mogę doczekać się bijącego serduszka a to jeszcze w moim przypadku ze 3 tyg- wtedy będę spokojna :) w domu mam córcie 4 letnia

Kochana to myk jednakowo. W domu u mnie też córka prawie 4 lata. Okres 27.05, też 4 lipca byłam u lekarza i ciąża też mniejsza nie6 a 4 tydzień. Klony z nas :):):)
 
reklama
W Gdyni zawsze pięknie zapraszam!

Gdynia jest super :) kiedys jak siedziałam w domu z córeczka to jeździliśmy z mężem w delegacje, akurat miał region Pomorze i każda delegacje sobie przedłużyliśmy o pare dni :) najlepiej wspominam Gdynię [emoji4] taki mega plac zabaw na plaży był ....

Teraz jedziemy do Piasków [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to myk jednakowo. W domu u mnie też córka prawie 4 lata. Okres 27.05, też 4 lipca byłam u lekarza i ciąża też mniejsza nie6 a 4 tydzień. Klony z nas :):):)
Wow,super [emoji2]bardzo się cieszę,dobrze wiedzieć,że ktoś ma bliźniacza sytuację,nie ukrywam,że trochę zestresowana wróciłam w tej poniedziałkowej wizyty,bo lekarze jakoś mimo wszystko że te młodsze sporo ciążę to częste przypadki,to jednak wprowadzają w niepokój słowami i wzrokiem i swoją niepewnością jeśli z om wielkość nie zgadza się z ta z usg.a nawet nikt mnie nie zapytał o długość cyklu dopiero pod koniec wizyty wyjaśniłam lekarzowi,że mam cykle co 40-50 dni...

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow,super [emoji2]bardzo się cieszę,dobrze wiedzieć,że ktoś ma bliźniacza sytuację,nie ukrywam,że trochę zestresowana wróciłam w tej poniedziałkowej wizyty,bo lekarze jakoś mimo wszystko że te młodsze sporo ciążę to częste przypadki,to jednak wprowadzają w niepokój słowami i wzrokiem i swoją niepewnością jeśli z om wielkość nie zgadza się z ta z usg.a nawet nikt mnie nie zapytał o długość cyklu dopiero pod koniec wizyty wyjaśniłam lekarzowi,że mam cykle co 40-50 dni...

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też ostatnia @ 27.05. i 4letnia córka w domu. [emoji4]
 
Ale Wam dobrze, że Wy już po pierwszych wizytach.
Powiem Wam, że mam już brzuch konkretny ;p (wiem wiem - nie możliwe hehe) ale kurcze jak jestem w jeansach i usiąde gdzieś to odrazu odpinam guzik, taki już mam brzuszek wywalony ;p ale ja tak mialam też zawsze przed @
 
Ostatnia edycja:
Co do urlopu to my w tym roku Sopot . Jeszcze nie byłam . Urlop w sierpniu . Jeśli chodzi o samolot to ja w pierwszej ciazy leciałam w 6 tc . I wszystko dobrze . W tym roku za bardzo boje sie lecieć za granice . I lotu ze ktoś wysadzi i tego ze bede leżeć na płazy i ktoś nas rozstrzela . Martwię sie o mojego synka wiec wole w nudnej ale spokojnej Polsce siedzieć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak ze zwierzętami szczególnie z kotami, posiadacie ? Przestrzegacie jakoś bardziej higieny ? Jakies ograniczenia dla zwierzaków ???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hej
Ja mam kota :) mąż sprząta teraz kuwetę ale w sumie nie wiem co to za różnica skoro nasz kot i w łóżku z nami śpi i łazi wszędzie ;) nie stosuję ograniczeń bo jak kota ograniczać? :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale np mięso kroję w rękawiczkach, a jak już muszę w kuwecie coś grzebnąć też jednorazowe rękawiczki :) o ile nie zapomnę...gin nic o tym nie wspominał, a toksoplazmozą można zarazić się w tak wielu okolicznościach że nie panikuję z powodu zwierzów :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry