reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Chyba ja nastepna, 23 rozowy sluz i skurcze co 10min. Patrzac na to ze to drugie moje dziecko mysle ze rano bedzie :p
Powodzenia :biggrin2:

Iskierka lekarze wiedzą co robić skoro tak jest lepiej dla ciebie i maleństwa cc nie oznacza najgorszego. Często jest zbawienna. 3mam kciuki tak czy siak [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem dlatego nie protestowałam. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Jechalam do szpitala skurcze co 4-5min. W szpitalu jak mnie pog ktg dali 7-10min i jeden palec rozwarcie :/ odedlali mnie do domu mam skurcze co 8,7,4,3,8,4 min ale coraz bardziej bolesne. Teraz zglupialam i nie wiem kiedy znowu jechac a niby drugie dziecko szybciej :/ ...
 
Jechalam do szpitala skurcze co 4-5min. W szpitalu jak mnie pog ktg dali 7-10min i jeden palec rozwarcie :/ odedlali mnie do domu mam skurcze co 8,7,4,3,8,4 min ale coraz bardziej bolesne. Teraz zglupialam i nie wiem kiedy znowu jechac a niby drugie dziecko szybciej :/ ...
Taaak też tak myślałam. Ale za Ciebie mocne kciuki oby szybciutko poszło!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj bylam na wizycie 36+6. Dziecie okolo3200g i podobno duze ma nie wyjsc wiec spox[emoji3]
Glowa w dol ale wysoko dalej no i wszystko pozamykane,dlugie i twarde.
Wiec min te 2tyg jeszcze mam nadzieje wytrzymam[emoji3]po zaczne w koncu myslec ze fajnie jakbym juz urodzila[emoji3]narazie jest ok ze siedzi w brzuchu i nie myślę nawet o tym zeby wychodzilo. Pilka czeka na swoja kolej jak i P bo teraz dostal zakaz[emoji16]
Wczoraj moj prywatny masterchef zaszalal i paelle robil[emoji1] tyle tego ze szok ale bylo meeeeeeega. Szukaja u nas w miescie chętnych do pogramu "ugotowani"ale on sie wstydzi[emoji12]no szkoda bo serii dobrze gotuje.
Wczoraj zaczelam tez robic album dla bobasa ale tak serio jego produkcjs moze ruszyc dopiero po porodzie,ale juz mi sie zaczyna podobac [emoji3]fajna pamiatka bedzie bo te gotowe to mi w ogole nie odpowiadaly. Za malo miejsca i inf a tu mam 100stron do popisu. Po porodzie jak bd cos wiecej to pokaze efekty pewnie [emoji3]
Teraz sb leze z dziewczynkami ale trzeba tylek ruszyc i sie pouczyc...ach jak mi wie nie chce...i promotor mi jeszcze nie odp co do terminu obrony..wiec czekam.
Przy okazji zalatwiam wszystko na panienski ktory organizuje jako swiadkowa 22.04. Domek juz jest a spa wykupie chyba jutro i wóde i popite.takim sposobem wiekszosc bedzie zalatwiona i bede mogla obliczyc po ile sie skladamy[emoji3] chce miec to szybko z glowy bo jeszcze mielismy jechac oglsdac domy do kupienia i cos nam schodzi...a tak to bd na wynajetym siedziec i siedziec.

Aga ja laktator kupilam przez neta bo 168zl a w sklepach ponad 240
A kupilam bo licze ze pomoże jak cos przy rozkreceniu laktacji no i ten panienski mam wiec P nie idzie na kawalerski i siedzi z dzieckiem wtedy.pozniej niby 2wesela odrazu w przeciągu 1,5tyg bo w sob-niedz i sr-czw.

Mama_90 no to kciuki zeby były regularne i sie zaczelo na dobre! Najgorsze chyba jak odsylaja bo człowiek pozniej nie wie co robic





1489042713-aaaaaa.jpeg


f2w3d5qp85p79npu.png
 
Jestem zdezorientowana bo przy pierwszym z takimi bolami to za 2h urodzilam a teraz mnie odeslali i sie rzadsze zrobily :/ a nospe bralam nic nie pomogla.
 
Jestem zdezorientowana bo przy pierwszym z takimi bolami to za 2h urodzilam a teraz mnie odeslali i sie rzadsze zrobily :/ a nospe bralam nic nie pomogla.
No to jest masakra właśnie. Bo sobie rozwarcia nie sprawdzisz a skurcze masz.. I dezorientacja..

A co z wodami ? Odeszły ci wody ? Weź sobie podpaske i patrz czy masz coś mokro (ja czułam przy skurczu jakbym siusiala).. może Ci odejdą tak stopniowo jak mi?

Boshh. Rodze z tobą bo się zaczęłam martwić [emoji26][emoji26][emoji26]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za to skurczy jako takich brak, wczoraj i w nocy były tak co 15-20 min do tego brzuch i krzyż bolał za dwie godz mam dzwonić na porodówkę i pytać sie odnośnie przebijania wód płodowych...ja nie mam siły juz...łapki na myszy ponastawiane od ponad tygodnia, nie są zainteresowane nimi a najlepsze ze juz nie miały jak sie przedostać do pokoju to przez kominek tylko nie dół a górę jak zobaczyłam jak wstałam rano jak skoczyła do góry i zniknęła to aż mi kopara opadła...te myszy są jakieś wytresowane...No to wstałam i idę do łazienki a tu patrzę cm wykładziny spod drzwi zżarty....aż mi ręce opadły...nie chciałam dawać trutki ze względu ze w tym pokoju maluszek miał z nami spać ale muszę kupić zapas i szukać mieszkania...teraz juz dokumenty mamy wiec możemy stad wynosić...
Sądziłam ze w nocy mnie częstsze skurcze złapią ale nic z tych rzeczy...poczekam i zobaczę co to będzie po przebijaniu wód płodowych
 
Mama_NS ale zrobiłaś smaka. Namawiaj swojego ! Mmm..

I koniecznie pokaż ten album bo właśnie siostra chce mi prezent zrobić i zachcialam mieć album..

Taki zwykły co masz 2zdjecia na stronę i miedzy nimi miejsce na karteczki do opisu góra/dół. Są takie grube gotowe albumy. (Taki ona mi zrobiła prezent na 18'stke z moimi zdjęciami z dzieciństwa) i fajna sprawa bo tak posortowala / opisala wszystko.

Ale może teraz jakieś lepsze są pomysły o ktorychbnie mam pojęcia to bym sobie skopiowała hehe [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji87][emoji85]

A u mnie dzisiaj trochę za dużo przygód z karmieniem w nocy. Ale teraz mały od 5.30 (pl czasu) śpi grzecznie więc jest jeszcze nadzieja. [emoji6][emoji6][emoji6]

Dzień dobry tak w ogóle. [emoji16] dziś u nas ładna pogoda się zapowiada chyba pierwszy spacer zaliczymy - polozna zalecala jak najszybciej z malcem wyksc a ja się czuję fantastycznie [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie odeszly wody. No wlasnie skurcze mam dosc silne. Ale jak w szpitalu mnie podlaczyli to slably , nie wiem moze stres. Czop mi definitywnie odszedl w nocy bo mialam duzo rozowego sluzu. Jak chodze to mam czesciej skurcz.
 
Do góry