reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Wlasnie między 12 a 13 dc, dziś jest 13dc.

Ja brałam tylko tabletki przeciwbólowe ibuprom i nospe, byłam przyjęta na oddział, ale nie przebierałam się w ogóle. Dla mnie to było jak zwykłe badanie ginekologiczne, tak je odczułam, ból nieduży, bo tak jak ból okresowy, a po zabiegu byłam w szpitalu półtorej godziny, tylko dlatego że czekałam na wypis. Nie leżałam w łóżku, czekałam w poczekalni.

Czyli jutro dzień prawdy, więc dziś trzeba podziałać:)

Maczam w moczu, wszystko według instrukcji. Robię raz dziennie o tej samej porze, dopiero dziś po południu udało mi się kupić te testy z rosmana, więc nie miałam możliwości robić rano.
ja w zeszłym miesiąc miałam niby owulacje w 16 dc, a zazwyczaj mam 13/14 dc, wiec to potrafi się przesunąć.
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanie co do HSG, bo chyba jak nie czytałam aż tak o tym, to głowa była zdrowsza 😂 Czy jak miałyście robioną drożność, to brałyście przed jakieś leki przeciwbólowe? Bo widzę, że bardzo dużo osób to doradza, aż nie wiem czego się spodziewać.
Czy długo się po tym zostaje w szpitalu, bo niby zabieg 15 minut, a mam zabrać od piżamy, po kapcie i szlafrok ze sobą.

Będę wdzięczna jak się podzielicie swoim doświadczeniem ☺️
A masz bolesne okresy? U mnie właśnie ból był jak silny miesiączkowy i to tylko po niedrożnej stronie. To jest chwila moment:)
 
reklama
Do góry