reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dziewczyny moze wy wiecie czy poziom tsh moze wplywac na zajscie w ciaze / jej utrate ? ide sprawdzic w poniedzialek,

W niedziele za tydzien ginekolog i zobacze czy mi da zielone swiatlo do staran czy nie.
Tylko w maju mam wakacje w turcji zaplanowane. Co myslicie? zaczekac czy dzialac?
tak, TSH ma wpływ na ciąże. To jedno z podstawowych badań, które powinno się robić przy planowaniu. Mówi się, ze im bliżej 1 tym lepiej, a koniecznie poniżej 2.5. Rozsądnie tez oznaczyć sobie FT3 i FT4. Podsylalalm tu fajny live ostatnio na temat wyników w ciazy, podpinam raz jeszcze, a w zdjęciu moje notatki z tego live’a.

A propos starań - moim zdaniem jedynie Ty możesz sobie odpowiedzieć na to pytanie - jeżeli czujesz, ze jesteś gotowa psychicznie to działaj jak najbardziej. Ale jeżeli masz się cisnąć to mysle, ze tylko można sobie zaszkodzić.

 

Załączniki

  • IMG_5801.jpeg
    IMG_5801.jpeg
    68,1 KB · Wyświetleń: 33
Szczerze to bardzo sie boje tego badania. Po ciazy przytylam 20 kg i nie schudlam jeszcze. Boje sie, ze moja nadwaga moze spowodowac wysokie tsh. Ale moze bede miala kopa zeby w koncu schudnac.
Mysle ze bede gotowa zaczac za miesiac, naqwet jesli musze anulowac majowy wyjazd ale zobacze jak badania wyjda. cukier mam okey, cholester leciutko zawyzony. TSH nie sprawdzalam ale sprawdze w poniedzialek. Dziekuje za video.
 
Szczerze to bardzo sie boje tego badania. Po ciazy przytylam 20 kg i nie schudlam jeszcze. Boje sie, ze moja nadwaga moze spowodowac wysokie tsh. Ale moze bede miala kopa zeby w koncu schudnac.
Mysle ze bede gotowa zaczac za miesiac, naqwet jesli musze anulowac majowy wyjazd ale zobacze jak badania wyjda. cukier mam okey, cholester leciutko zawyzony. TSH nie sprawdzalam ale sprawdze w poniedzialek. Dziekuje za video.
kochana, a czemu myślisz o anulowaniu wakacji?
 
Szczerze to bardzo sie boje tego badania. Po ciazy przytylam 20 kg i nie schudlam jeszcze. Boje sie, ze moja nadwaga moze spowodowac wysokie tsh. Ale moze bede miala kopa zeby w koncu schudnac.
Mysle ze bede gotowa zaczac za miesiac, naqwet jesli musze anulowac majowy wyjazd ale zobacze jak badania wyjda. cukier mam okey, cholester leciutko zawyzony. TSH nie sprawdzalam ale sprawdze w poniedzialek. Dziekuje za video.
absolutnie nie rezygnuj z wakacji, tam odpoczniesz psychicznie fizycznie.. a może tam zajdziesz w ciążę jeśli będzie zielone światło
 
Nie wiem, ponoc nie powinno sie podrozowac w 1 trymestrze ciazy. Ale wiem, nie wiadomo czy w ogole udaloby nam sie znow zajsc- gdybym za wczasu
Za rowno ja, jak i maz chcemy dalej probowac i nie czekac ale za zgoda lekarza.
koniecznie jedź na wakacje! Odprężysz się, zregenerujesz po bądź co bądź trudnych doświadczeniach, będziesz miała przestrzeń o zadbanie o siebie. Turcja to nie koniec świata i jak najbardziej trzeba podróżować i odpoczywać. Ja Ci powiem tak - ja przez pierwsze półtora roku całe życie pod potencjalną ciąże dyktowałam, a ta się nie wydarzyła. Trzeba żyć z dnia na dzień, i to najwiecej spokoju daje w głowie :)
 
Szczerze to bardzo sie boje tego badania. Po ciazy przytylam 20 kg i nie schudlam jeszcze. Boje sie, ze moja nadwaga moze spowodowac wysokie tsh. Ale moze bede miala kopa zeby w koncu schudnac.
Mysle ze bede gotowa zaczac za miesiac, naqwet jesli musze anulowac majowy wyjazd ale zobacze jak badania wyjda. cukier mam okey, cholester leciutko zawyzony. TSH nie sprawdzalam ale sprawdze w poniedzialek. Dziekuje za video.
a czemu się boisz :(?
 
reklama
koniecznie jedź na wakacje! Odprężysz się, zregenerujesz po bądź co bądź trudnych doświadczeniach, będziesz miała przestrzeń o zadbanie o siebie. Turcja to nie koniec świata i jak najbardziej trzeba podróżować i odpoczywać. Ja Ci powiem tak - ja przez pierwsze półtora roku całe życie pod potencjalną ciąże dyktowałam, a ta się nie wydarzyła. Trzeba żyć z dnia na dzień, i to najwiecej spokoju daje w głowie :)
To prawda, zgadzam sie. Tylko ja bede leciec sama z synem Istanbul- Antalya, wiec dzwiagnie plecakow, wozka, przemieszczanie sie- zeby nie byl za duzy wysilek w razie czego.

Ale teraz tak mysle- co ja sie martwie za wczas, moze zajscie w ciaze nam zajmie kilka miesiecy. A maj juz za chwile.
 
Do góry