reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dziewczyny moze wy wiecie czy poziom tsh moze wplywac na zajscie w ciaze / jej utrate ? ide sprawdzic w poniedzialek,

W niedziele za tydzien ginekolog i zobacze czy mi da zielone swiatlo do staran czy nie.
Tylko w maju mam wakacje w turcji zaplanowane. Co myslicie? zaczekac czy dzialac?
Tak, nieprawidłowy poziom TSH świadczy o nieprawidłowym funkcjonowanianiu tarczycy. W moim przypadku póki nie uregulowałam tarczycy to zdarzały mi się cykle bezowulacyjne, a jak już się udało no to najprawdopodobniej był to powód poronienia (miałam wtedy niezdiagnozowana niedoczynność, Hashimoto i TSH ponad 37).
Moja endokrynolog mówiła mi, że w pierwszych tygodniach ciąży nasza tarczyca tak na prawdę musi pracować(wytwarzać hormony) za dwie, póki bombelkowi się nie utworzy jego własna
 
Tak, nieprawidłowy poziom TSH świadczy o nieprawidłowym funkcjonowanianiu tarczycy. W moim przypadku póki nie uregulowałam tarczycy to zdarzały mi się cykle bezowulacyjne, a jak już się udało no to najprawdopodobniej był to powód poronienia (miałam wtedy niezdiagnozowana niedoczynność, Hashimoto i TSH ponad 37).
Moja endokrynolog mówiła mi, że w pierwszych tygodniach ciąży nasza tarczyca tak na prawdę musi pracować(wytwarzać hormony) za dwie, póki bombelkowi się nie utworzy jego własna
Dzieki Sharley, tak wlasnie myslalam.
Musze to sprawdzic
 
Plan na weekend gotowy 😂
 

Załączniki

  • 5219F21C-1930-4F91-84F8-8AD55EF18B95.jpeg
    5219F21C-1930-4F91-84F8-8AD55EF18B95.jpeg
    37,3 KB · Wyświetleń: 132
Dziewczyny moze wy wiecie czy poziom tsh moze wplywac na zajscie w ciaze / jej utrate ? ide sprawdzic w poniedzialek,

W niedziele za tydzien ginekolog i zobacze czy mi da zielone swiatlo do staran czy nie.
Tylko w maju mam wakacje w turcji zaplanowane. Co myslicie? zaczekac czy dzialac?
To możesz zbadać od razu oprócz tsh ft3 i ft4 :) to daje lepszy obraz co się dzieje
 
Niestety moje oczy nic nie dostrzegają, ale może to być wina jakości zdjęcia plus braku okularów z mojej strony.
Czy cień pojawił się w odpowiednim czasie, czy już po? Ja na pinkach zwykle mam taki prześwit cienia, że wydaje mi się, że coś tam jest. Jednak jeśli przebija róż to można już coś podejrzewać 😎
3 min i bylo widac. Wiem ze sa tam cienie i dlatego sie nienastawiam
ja niestety nic nie widzę🥹 kiedy okres masz mieć ?
Planowo w niedziele ale biore duphaston i niewiem kiedy siw zjawi jak odstawie. Jutro powtorze i bedzie wiadomo 😁
 
reklama
Moje kochane po 1.5 roku staran I jednej stracie oto dzisiaj 5 dni przed planowana miesiaczka zatestowalam z ciekawosci poniewaz 13.03 mialam 1 minutowy bol w dole brzucha jak by ktos mi noz wlozyl i ustal do tego uderzenia goraca I uczucie jak by mnie mialo zaraz rozlozyc plus zapchany nos tak nagle. I oto jest pozytywny test 20 mIU z drugiego moczu . Trzymajcie kciuki . Za 4 dni lece do Polski na wielkanoc. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
ledwo co wpisana, a od razu z brzuchem 🤪 taka to pożyje! Gratulacje!!!
 
Do góry