reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Biało 🙂 Za pierwszym razem jak mi się tak zrobiło z testem to zbladłam 😂 teraz już wiem o co chodzi 🙂. Zobaczymy co czas pokaże, dzisiaj ok. 8dpo . Piłka w grze 😂
To rzeczywiście jeszcze jest czas na pozytyw 🤞 swoją drogą dziwnie się te testy wybarwiają, ja to już bym się zastanawiała czy na betę nie skoczyć
 
Ostatnia edycja:
reklama

Załączniki

  • IMG_5806.jpeg
    IMG_5806.jpeg
    196,2 KB · Wyświetleń: 168
Hej. Czytałam Was i ja też mam skrzepy podczas okresu. Nie ma ich dużo i są malutkie ale wspomnę o tym też lekarzowi, bo mi się wydawało to normalne.

Boli mnie dalej okresowo ;)
Jakoś teraz może nie będę dużo pisać, bo niedługo druga większą impreza i okazało się czeka mnie szpital na to wszystko z najstarsza i muszą sprawdzić jedna rzeczy i oby tomografii nie trzeba było robić. Ale jak coś dam znać, że dostałam okres czy tam ze test biały.
 
Moje kochane po 1.5 roku staran I jednej stracie oto dzisiaj 5 dni przed planowana miesiaczka zatestowalam z ciekawosci poniewaz 13.03 mialam 1 minutowy bol w dole brzucha jak by ktos mi noz wlozyl i ustal do tego uderzenia goraca I uczucie jak by mnie mialo zaraz rozlozyc plus zapchany nos tak nagle. I oto jest pozytywny test 20 mIU z drugiego moczu . Trzymajcie kciuki . Za 4 dni lece do Polski na wielkanoc. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
 

Załączniki

  • 20240315_093526.jpg
    20240315_093526.jpg
    698,3 KB · Wyświetleń: 158
Moje kochane po 1.5 roku staran I jednej stracie oto dzisiaj 5 dni przed planowana miesiaczka zatestowalam z ciekawosci poniewaz 13.03 mialam 1 minutowy bol w dole brzucha jak by ktos mi noz wlozyl i ustal do tego uderzenia goraca I uczucie jak by mnie mialo zaraz rozlozyc plus zapchany nos tak nagle. I oto jest pozytywny test 20 mIU z drugiego moczu . Trzymajcie kciuki . Za 4 dni lece do Polski na wielkanoc. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
gratulacje 😘
 
Moje kochane po 1.5 roku staran I jednej stracie oto dzisiaj 5 dni przed planowana miesiaczka zatestowalam z ciekawosci poniewaz 13.03 mialam 1 minutowy bol w dole brzucha jak by ktos mi noz wlozyl i ustal do tego uderzenia goraca I uczucie jak by mnie mialo zaraz rozlozyc plus zapchany nos tak nagle. I oto jest pozytywny test 20 mIU z drugiego moczu . Trzymajcie kciuki . Za 4 dni lece do Polski na wielkanoc. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok
Pieknie gratuluje, widac juz kreseczke.
 
reklama
Dziewczyny moze wy wiecie czy poziom tsh moze wplywac na zajscie w ciaze / jej utrate ? ide sprawdzic w poniedzialek,

W niedziele za tydzien ginekolog i zobacze czy mi da zielone swiatlo do staran czy nie.
Tylko w maju mam wakacje w turcji zaplanowane. Co myslicie? zaczekac czy dzialac?
 
Do góry