reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Karola a ile chcesz za te papierosy bo moja kolezanka pali wiec moge sie jej zapytac.
My wlasnie gramy w kinect sport super zabawa i czas szybko leci
 
reklama
A ja mam dziś zły dzień ...Zła jestem. I do tego mam ochotę na coś dobrego a Karola mi zrobiła smaka na placki. Z resztą znajoma na fb też pisała, że zrobiła placki. Jak by nie to, że jest tak późno to chyba bym robiła.
 
a ja zjadlam pieczona mozzarele i tak mi na zoladek siadlo ze jest mi tylko niedobrze po tym
karola zapytam kolezanki jutro powinnam ja widziec w pracy to dam ci znac
bzyczek ja tez mam zly dzien, gdyby nie to ze ide jutro do pracy i musze 5.30 wstac to juz bym u ciebie siedziala
 
Pierwszy dzien w pracy przezylam ale taka olewke jak dzisiaj mialam to chyba jeszcze nigdy nie mialam. Oczywiscie wczoraj pmimo ze o 23 bylam w lozku to i tak do 1 nie spalam i przed 5 sie zbudzilam. Jak ja teg nie lubie wstawac przed budzikiem i juz pozniej nie zasnelam.
A co tu dzisiaj taka cisza?
 
Witam dwa dni w pracy zaliczone:-)Moja KLaudia to ma pecha nie dosc ze kaszle juz 2miesiac to wczoraj wstala ze spuchnieta prawa strona buzki.Pojechalismy do dentysty a to od zabka dostala anrybiotyk tak mi jej szkoda widze ze sie meczy ale co zrobic..Trzeba posprzatac chatke zrobic jakas salatke i czekac na sylwestra.Ale jakos tego nie czuje:no:.Wszystkim mamusiom i rodzinkom zycze szczesliwego nowego roku i oczywiscie udanej imprezy sylwestrowej:-)
 
marlenka zdrowka dla malej
k4rol4 ja bede miala do oddania troche rzeczy dla noworodka: wanienke, "moses basket" troche ubranek, zestaw butelek (rozpakowane bo wyparzone, nie uzywane), i zobacze co jeszcze, wiec jabys chciala to chetnie ci odstapie, tylko ja mieszkam jakas godzine drogi od ciebie, wiec nie wiem czy masz jak podjechac?

​Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2012!!!!!!! Spelnienia marzen :)
 
[h=6]Życzę Wszystkim aby Nowy Rok 2012 był stokroć lepszy od tego ;D !! :-))
...aby każdy spełnił te marzenia -których nie udało się spełnić w tym roku oraz realizacji w życiu osobistym i zawodowym !!:D :)pociechy z naszych maluszków i dużoooo zdrówka
[/h]
 
reklama
a ja dzisiaj tez pol dnia w kuchni...krokietow mi sie zachcialo i po kilku dniach glodowki w koncu zjadlam porzadny posilek :o chyba moj zoladek tego nie wytrzyma :p
cytryna dziekuje bardzo za propozycje, ale na szczescie wszystko po Filipie mam w pl u kuzynki bo rodzila w styczniu i wszystko do niej poszlo...a, ze okazalo sie, ze bedzie dziewczynka u niej to mam ciuszki wszystkie i dla dziewczynki i dla chlopczyka wiec tylko czekac na wiadomosc co dorasta w moim brzuszku ;) a wtedy kuzynka pakuje rzeczy i wysyla britportem za tanioche i w zasadzie nic kupowac nie musze ;) moze ewentualnie butelki, ale tez nastawiona jestem na karmienie piersia wiec nie wiem czy przez pierwsze pol roku w ogole beda potrzebne, jesli malenstwo okaze sie takie jak Filip...czyli zero butelki (zero!) do 13 miesiaca zycia...nie chcial i koniec :/ mialam przeboje...jadl wszystko z lyzeczki byle nie butla...szok :p
isabell pytalas moze kolezanke o papierosy?bo zbieram na bilet do polski :p hehe

no a tak do wszystkich: oczywiscie szczesliwego nowego roku, oby byl lepszy niz ten i zeby doszly do skutku wszystkie wasze plany i marzenia :))
 
Do góry