reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

ja milcze bo cos internet odmawia posluszenstwa od sylwestra :/ poza tym tak jak widze wszystkie, ja rowniez przeziebiona choc juz jest w miare dobrze...i tak wyleze sie dopiero w weekend bo poki co ktos musi biegac za malym :p a na noc nie mam co wziac bo w zasadzie nic mi nie wolno :/ licze na domowe sposoby :( juz mnie tylko trzyma chyba przy zdrowych zmyslach wylot do polski normalnie :p

zazdroszcze Ci ze do polski lecisz mnie tak jakos sie zatesknilo ostatnio chyba ta pogoda depresyjnie tak nastawia my dopiero 1 kwietnia do pl juz 1,5 roku nie bylismy stesknilo mi sie
 
reklama
1,5 roku?? :o podziwiam!! ja jestem 2 miesiace niecale i juz wytrzymac nie moge, nie wyobrazam sobie 1,5 roku bez polski ;) choc w sumie pewnie gdybym pracowala to na tym by mi zalezalo bardziej niz na wylocie...im szybciej odlozymy tym szybciej wrocimy. no, ale do pracy sie poki co nie wybiore wiec poki mam mozliwosc i jeszcze nie mam wielkiego brzucha to sie wybieram...dobrze, ze Fifi niedlugo 2 latka konczy, w koncu bedzie mial swoje miejsce w samolocie bo jak juz bedzie wiekszy brzuch to nie dalabym rady z nim na kolanach leciec...jeszcze on czort w samolocie ADHD dostaje to juz w ogole :p
 
A my konczymy jutro nasz pobyt w Polsce ale zaraz znowu wyjezdzamy tym razem sie troszke wygrzac. Zimy tu nie zastalismy i raczej bym powiedziala ze pogoda byla wiosenna. Sloneczko prawie codziennie swiecilo i tylko kilka dni bylo ze sniegiem, ale szybko stopnial bo bylo za cieplo.
Ma jakos sie trzymamy i nie chorujemy a na Natalie swietnie dziala syrop z cebuli i czosnku. Jak tylko zaczyna troszke pokaslywac to robie ten specyfik i nastepnego dnia juz ladnie odkrztusza i nigdy nie przechodzi w cos powazniejszego.
 
Hej dziewczynki:-) ta pogoda mnie dobija. Mamy rozwalony cały płot z tyłu na ogródku a z przodu wygląda jak na śmietnisku. Masakra.:szok: Ja też marzę już o wiośnie. Chciałabym pójść z Bobkami na spacer czy plac zabaw bo to siedzenie w domu dobija nas wszystkich. Joasia Izabell i Karola widzimy się jutro u mnie ok 12? Co prawda mój mąż zamierza jutro zacząć remont pokoju na dole ale jakby nam to bardzo przeszkadzało to się z livingu przeniesiemy na górę do Bobkowego pokoju. Jest duży więc spokojnie się pomieścimy.;-)
 
Gwiazdeczka no mi zoladek tez cos ostatnio odmawia posluszenstwa dlatego lekow za bardzo nie biore, ale wczoraj na noc najadlam sie czosnku i mi przeszlo. Oczywiscie nie kaszel ale wszystkie inne doligliwosci.
Co do Polski to my kiedys latalismy 2 razy w roku, od 2 lat jestesmy tam tylko w wakacje ale to dlatego ze Kube zawozimy i on taam zostaje na cale wakacje. A cieple kraje to juz mi sie marza
Justaa gdzie jedziecie?
Moj dzisiaj malowal living i smierdzi tak ze musialam sie wyniesc do gory ale cos spac nie moge. Pogoda okropna nawet okna nie da sie otworzyc zeby wywietrzyc.
Jutro czeka mnie wizyta u dentysty z Kuba, az sie boje. Ja sama nie cierpie dentysty a wiem ze jemu sie ta wizyta nie spodoba. Juz 3 noc z rzedu budzi sie z placzem ze go zab boli a wiem ze na 1 wizycie sie nie skonczy
 
wszystkiego najlepszego w 2012 roku dziewczyny:-)

nie pisałam dawno bo szczerze to chyba jakiegoś doła złapałam...myślałam, że po ciąży moje zorganizowanie wróci do normy;/

justa pamiętam, że Ty coś pisałaś o ćwiczeniach po ciąży. chodzi mi o brzuch. kiedy można zacząć?
od pierwszego miałam wejść na dietę i co wytrzymałam do 12.00. powiem Wam, że jak przez całą ciążę nie miałam zachcianek-nawet jednej tak teraz to nie dość, że je mam to jeszcze nie czuję sytości mogłabym jeść i jeść...i jak kilka dni po porodzie nie miałam wcale brzucha tak teraz mam.

co do wyjazdów do Polski to my też nie byliśmy w PL 1,5 roku i się zapowiada, że długo Polski nie odwiedzimy. Karola ja jak byłam w ciąży, mimo, że chciałam latać na sprawdzenia, usg do Pl to nie poleciałam ani razu. najlepszy jest drugi trymestr. podobno w pierwszym jest możliwość poronienia i dlatego nie latałam. miałam dodatkowo problemy z ciś więc wolałam nie ryzykować;/

mam pytanie. mój Mały ma krostki koło ust. zaczęło się to od "trudnego" karmienia i pewnie się spocił. tak teraz nie wiem jak się tego pozbyć...nie jest tego dużo ale...nie mam co z tym iść do gp bo mi powie, że to normalne...
 
przerazona ja zaczelam cwiczyc miesnie brzucha od razu jak wrocilam ze szpitala ale to byly tylko serie wciagania brzucha stojac lub lezac na lozku. Do tego cwiczenia miesni Keggla (wpisz w wyszukiwarke to Ci sie duzo pojawi). Potem zaczelam cwiczyc specjalne cwiczenia na miesnie brzucha po porodzie (dla tych co maja rozstep miesnia brzusznego) a jak mi sie ta przerwa prawie calkowicie zeszla (byla mniejsza niz na palec) to zaczelam robic seryjki normalnych brzuszkow. I powiem Ci ze ogolnie szybko wrocil mi plaski brzuch gorzej mam teraz. A zwlaszcza jak wrocilismy z tak dlugiego pobytu w Polsce. Normalnie masakra. Musze na nowo diete wprowadzac jakas bo mi sie przytylo :(

A na wakacje lecimy jutro na Gran Canarie. Mam nadzieje, ze prognozy pogody nie klamia i bedzie ok 25 C.

A jesli chodzi o syrop z cebuli to robi sie go bardzo prosto - kroisz 1 cebule w kostke a z 3 zabki czosnku w plasterki. Ukladasz to warstwami w sloiczu (ja biore taki po zupkach ) i przesypujesz cukrem. Zakrecasz sloik i odstawiasz w cieple miejsce i po jakiejs godzinie juz powinnas miec syrop :) Natalia go bardzo uwielbia i nawet chce zjadac lyzeczka ta krojona cebule :) Nastepnego dnia zazwyczaj juz jej sie pieknie odrywa i nie meczy ja suchy kaszel.
 
Witam z kawka, nieposlodzona niestety. Zapomnialam, bylam 3 razy na dole po cos innego i stwierdzilam ze kolejny raz po cukier juz nie pojde. Mnie dalej kaszel meczy ale juz duzo mniejszy za to Majke cos bierze. Dzisiejsza noc do najlepszych nie zaliczam
 
reklama
niesamowite jaki tu spokoj gdzie wszystkich wywialo?
jak chcialam zlozyc spoznione zyczenia noworoczne, aby dla nas wszystkich ten rok byl pelen dobroci:-)
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU, SPELNIENIA PLANOW I MARZEN, DUZO ZDROWIA.
 
Do góry