reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam Was Dziewczyny w Nowym Roku
Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, samych radosnych chwil i dużo, dużo pociechy z dzieciaczków. Oby ten rok był dla nas wszystkich lepszy od poprzedniego:-)
Buziaki dla Was
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zdrowka, szczescia i milosci

Jak tam poimprezowalyscie? Ja niestety i wczoraj i dzisiaj na rano do pracy szlam i jeszcze 3 dni mnie czekaja a czuje sie fatalnie. jakies przeziebienie mnie dopadlo a dzisiaj od rana glowa mnie napier... bo bolem tego nazwac nie mozna i nic mi nie pomaga wiec albo cinienie albo mnie rozklada.
 
Witam wszystkich w Nowym Roku i życzę spełnienia marzeń, sukcesów i przede wszystkim dużo zdrówka dla Was i Waszych rodzin. Oby ten nowy rok był lepszy dla nas wszystkich :-)







 
Witam dawno nic nie pisalam ale jakos weny brak za to podczytywalam was czesto. Swieta swieta i po swietach. Spedzilismy je bardzo spokojnie jak rowniez i Nowy Rok. Wszystko dlatego ze jakis wirus nas wszystkich dopadl. Niki w tym miesiacu przeziebiona juz 2raz ja zreszta tez. Mam tylko nadzieje ze ten nowy rok nie bedzie taki chorowity dla nas.
Pogoda dzisiaj do kitu. Antene mi poprzestawialo ze nawet nie mam ani jednego programu. Przez to wietrzysko od 6rano jestem na nogach.
Witam nowa mamusie. Rowniez jestem z okolic Coatbridge a dokladniej z Airdrie;-)

Wszystkim zycze Szczesliwego Nowego Roku duzo zdrowia,szczescia, milosci,pieniazkow oraz usmiechu na codzien ;-)
 
A co tu taka cisza dziewczyny? Gdzie was wywialo? Pogoda straszna, nie moglam. Spac przez ten wiatr zreszta wogle zle spalam dzisiaj. Dopadl mnie jakis wirus boli mnie w klatce nawet przy oddychaniu i mam paskudny kaszel, poza tym mnie trzepie ale goraczki nie mam i wogle jestem slaba jak niemowle. Zle sie czulam juz od sylwestra ale oczywiscie chcialam byc dobrym pracownikiem i chodzilam kolejne 3 dni do pracy no i teraz mam.
 
Isabell to dbaj o siebie bo ja z kaszlu nie moglam sie wyleczyc 3 antybiotyki bralam dopiero pomoglo ale zoladek moj jest teraz w okropnym stanie

pogoda okropna marzy mi sie juz wiosna zeby swobodnie mozna wyjsc na dwor bez tych grubych ciuchow na sobie ,ale zlecialy swiet asylwester to juz do wiosny blizej

faktycznie jakies pustki tu gdzie sie podziwacie dziewczyny??
 
reklama
ja milcze bo cos internet odmawia posluszenstwa od sylwestra :/ poza tym tak jak widze wszystkie, ja rowniez przeziebiona choc juz jest w miare dobrze...i tak wyleze sie dopiero w weekend bo poki co ktos musi biegac za malym :p a na noc nie mam co wziac bo w zasadzie nic mi nie wolno :/ licze na domowe sposoby :( juz mnie tylko trzyma chyba przy zdrowych zmyslach wylot do polski normalnie :p
 
Do góry