reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Patewka, zazdorszczę Barcelony...muszę zacząć sama planowanie wakacji...

Iza, jak Michaś po egzaminie? Stresowałaś się?

Stopi, a te buciki Gucio z dużymi dziurami mogą być fajne na lato. Ja mam te z mniejszymi na taką pogodę jak teraz.
 
reklama
Patewka: do barcelony mielismy leciec rok temu, ale sie tesciowa rozmyslila :/ w tym roku costa del sol (juz sie nie rozmysli :D ) za ahhh miesiac i 8 dni :D

dziubasek: planuj planuj wakacje, z dzieciakami tez sie da odpoczac :)

hmm dzieko mi wyrwalo klawisz "c" z kalwiatury i cholera nie moge go dobrze wsadzic na miejsce, ciagle lata..
wlasnie przyszla paczka z ameryki i czuje sie jak na swieta z rozpakowywaniem prezentow :)
 
lolkak to chyba pogoda taka, u mojej też się mega maruda załączyła :confused:
Ja proponuję spotkanie na Tarchominie, pierwsze się wtedy stawimy :-D

czy wie któraś jakie są normy żelaza dla dziecka 8m? Dostałam wydruk z laboratorium i zdążyłam już panikę zasiać w okolicach, a dopiero potem spojrzałam, że normy podane są dla dorosłych. Paranoja:confused2:
Oglądałam dziś buciki ecco w faktory i kosztują ok 130 zł, w naszych osiedlowych sklepach ok 190. Oglądałam wczoraj śliczne buciki z emela, ale moje dziecię ma nogę dużo za małą do najmniejszego rozmiaru :-p
 
Majka daje mi dziś popalić cały czas wrzeszczy :dry:

Oj mój Bartek od dwóch dni z płaczem zasypia. Pół godz płaczu a potem pada na co najmniej 2 godz. Nie wiem co mu się stało. Może pierwsze ząbki. Nic nie pomaga na ten płacz a czym dłużej nie śpi tym bardziej marudny.

lolkak to chyba pogoda taka, u mojej też się mega maruda załączyła :confused:
Ja proponuję spotkanie na Tarchominie, pierwsze się wtedy stawimy :-D

czy wie któraś jakie są normy żelaza dla dziecka 8m? Dostałam wydruk z laboratorium i zdążyłam już panikę zasiać w okolicach, a dopiero potem spojrzałam, że normy podane są dla dorosłych. Paranoja:confused2:
http://zdrowie.flink.pl/wyniki_badan.php może tu coś znajdziesz.

hej:)
A w jakim wieku masz dzieciaczka:)? Chciałabyś iść z nami czasem na spacerek? Ja mam bliźniaki:)


Wszystko jest w suwaczkach. Jeśli chodzi o mnie to mam 2 synów w wieku 4 lat i 7 miesięcy.



Ale brzydka dziś pogoda!!!
 

Załączniki

  • 20110407388.jpg
    20110407388.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
dzięki za kciuki! one raczej mnie były potrzebne, niż Michałowi, na egzaminach dzieci rodzice bardziej się stresują ;)

Coś wisi w powietrzu.. Gajka ostatnie dwa dni rozregulowała się zupełnie, sypia tylko raz, przed południem, i niespełna pół godzinki :/ a potem do 22 rozrabia, na końcówce tylko marudna się robi. Może to pogoda, a może trójki idą, bo piąstki pogryzione ma aż, tak do buzi paluchy pcha

zdeterminowana - witaj!

peperka - pochwal się, co z tej paczki wyciągnęłaś :-D kieeedyś taka paczka to były emocje :-)
 
DZIUBASEK te crocsy ponoc do chodzenia na codzien nie sa dobre dla dzieci w naszym wieku.. tzn nasze dziaciaki (poki chrzaski w stopce sie ksztaltuja ) powinny miec buty z zapietkiem... tak,zeby pietka nie latala..dltego ja malej je schowalam i pozwalam tylko na basen czy chwile po zejsciu po plazy smigac...upatrzylam juz buciki sandalki z przodu zabudowane ze wzmocnieniem, z tylu zapietek (bo zwykly sandalek na pac zabaw linowy odpada) tylko cena tu 200zl... tylko na razie jak mam kupic rozmiar 20 z ktorego Lena w 3tyg wyrosnie to slaby interes... a w 21 jej noga lata...
p.s. a wlasnie nie wiemczy Ci mowilam,ze Lenka maila nakaz chodzenia w butach, jak sie zablokowala psychicznie chodzic sama... tylko buty wlasnie z zapietkiem...wtedy dziekco ponoc czuje sie pewniej i bezpieczniej... u nas sie sprawdzilo jakby co :-)
 
reklama
w paczce to oczywiscie najwiecej dla Oliwiera - jego ulubione chrupki takie malutkie, jakies rozne przegryzki gerbera typu suszone owoce malutkie. do tego troche zakupow szmatowych. potem moze zdjecie zrobie bo zdazylam juz pochowac wiekszosc :) tylko chyba przesadzilam z rozmiarem butow dla malego bo jakies duze przyszly, pewnie za rok zalozy dopiero.
 
Do góry