reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej!
Miniśka mi sie zakatarzyła - pewnie ode mnie złapała... Brr marudzi na maksa i zasnąć nie chce :-(
I jeść też nie chce :dry:

Tweenie - Po co kupujesz 8m dziecku buty i to jeszcze ecco? Twoja mała już chodzi? Bo jak nie, to naprawdę nie warto.
 
reklama
Asia jeszcze nie kupuję, robię rozeznanie, co gdzie i przede wszystkim za ile :-D Mała już stoi trzymając się jedną ręką, więc już wkrótce nas to czeka. Ja po prostu lubię wiedzieć wcześniej:cool2:
 
mierzyłam wczoraj po sklepach, wkladka min 12 cm. Stopa ma teraz 9,5 :) Ale jak mówię, mamy jeszcze trochę czasu. Chociaż z moim dzieciem nigdy nic nie wiadomo ;-)
 
TWEENIE ja na poczatku mialam ciezko z bucikami dla malej, bo ona ma mala i szczupla stopke i nie moglam dostac na nia bucikow juz na twardej podeszwie... a ona duzo za raczke chodzila i to glownie po dworze... w zeszlym roku to kilka razy musialam wracac i szukac buckiow, bo mala zgubila gdzies po drodze siedzac w wozeczku.. wszystkie byly za szerokie :-)
My teraz mamy kapcie Zetpol, te co ASIA poleca..one tanie i sa ok. i mala w nich teraz po dworze chodziala, bo dopeiro po weekendzie bede mogla jechac kupic jej juz dobre buciki na upaly. A w zeszlym roku jak jzu noga jej podrosla to chodzila w BEFADO, tez tanie i dobre (tez rehabilitant na konsultacji mi je polecil)
p.s.ktorego dokladnie urodzila sie Twoja Olenka??
 
reklama
u mnie dzisiaj ciezki dzien. najpierw maly zwymiotowal a potem biegunka pol dnia. zadnych innych objawow nie mial wiec chyba cos ze sniadania mu zaszkodzilo :/ wrzucilam czwarte pranie i miejmy nadzieje ze juz spokoj bedzie..
 
Do góry