reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

u mnie dzisiaj ciezki dzien. najpierw maly zwymiotowal a potem biegunka pol dnia. zadnych innych objawow nie mial wiec chyba cos ze sniadania mu zaszkodzilo :/ wrzucilam czwarte pranie i miejmy nadzieje ze juz spokoj bedzie..

Mam nadzieje, ze to nie rota!!! Trzymam kciuki, zeby to nie to... pamietasz jak u nas sie zaczelo... wogole bez biegunki i wymioty tylko chwila.
 
reklama
PEPERKA nic nie miala ... w srode wieczorem kilka razy zwymiotowala (dokladnie fasolka i brukselka, ktore jadla na obiad i makiem z krakersow) nastepnego dnia wesolutka od rana, zero wymiotow, nie mowiac juz o biegunce, ktorej wogole nie bylo (zrobila jedna mala mega twarda kupke, jak przy zatwardzeniu i to mnie zmylilo, bo myslam,ze jak sraczki nie ma i jest tylko zatwardzenie i mala biega to pewnie bylo zatrucie) Ja ja troche przeglodzilam tzn. bylam ostrozna bardzoz dieta i za malo jej dalam pic, choc ona chciala.. bo caly czas bylam przekonana ,ze to bylo zatrucie... nastepnego dnia dopiero byla oslabiona, ale zjadla rano cale mleko i dalej zero biegunki i wymiotow.. popoludniu juz byla odwodniona... i dopiero jakos drugiego dnia w szpitalu pojawila sie biegunka - przez 1h... i wieczorme luzniejsza jedna kupka... spokoj i nastepnego to samo 1h kupek luznych i juz.... Goraczki nie miala, nie musi byc..... tylko wogole ona sie tak szybko odwodnila, bo 1. taka odmiana rota, 2. ona za malo (o polowe) na codzien wogole malo pila...
A co Oliwierek jadl na sniadanie cos nowego?czy to co zwykle??
 
Mój starszy miał 2 razy rota. Pierwszy był straszny. W przed dzień wymiotów występuje u niektórych gorączka a później wymioty i biegunka do 7 dni. Od dziecka bardzo łatwo się zarazić bo to my-rodzice musimy po nich posprzątać. A w wymiotach i kupce jest strasznie dużo bakterii rota. Radze uważać.
Maciek jak pierwszy raz chorował to przyniósł tak silnego tego zarazka że od niego zachorowała cała nasza rodzina. Ja, mąż, teściowa, siostra. Tylko teść się uratował bo akurat wyjechał na ryby.
 
TWEENIE bo tak myslam.. liczylam i myslam,ze moze z e z lipca jest tak jak moja.. tlyko rok pozniej...

K8sad nas -rodzicow na salach z rota w szpitalu przestrzegano przed tym... zbawiem jest tylko czeste mycie rak i dezynfekcja preparatami... jak sie dotknie nawet klamki od drzwi, od okna czy od tolalety... ja myłam wiecej niz 100razy dziennie rece jak mala byla z rota w szpitalu... az mialam rany na nich od tego plynu do dezynfekcji i skora mi schodziala... i ominelo mnie .. ale zlego choroby nie biora :-) tylko u nas bylo tak,ze tej biegunki bylo bardzo malo.... praktycznie kilka kupek... a drugiego rota przechodzil juz duzo lzej??? bo ponoc jest tak, ze jak pierwszego przejdzie sie tak porzadnie to pozniejsze rota sa jzu duzo slabsze.. to prawda czy nie???
 
stopi miałyśmy termin na 20.07, ale panna była innego zdania, jeszcze trzeba było ją zmuszać do ewakuacji, a w końcu siłą wyciągać. Od samego początku niezły z niej gagatek :-D
 
reklama
moja Gajka chodziła jak miała 11 miesięcy i nie było dla niej ani kapci, ani butków, 18 było za wielkie ;-) koleżanka z poznania mi przysłała takie "prawie butki" :-)
A w ubiegym tygodniu byłam w factory i tam w jednym ze sklepów obuwniczych znalazłam prawdziwe buty rozmiar 17! aż się zdenerwowałam :-)

Gajka ząbkuje, trójki jej idą.. pogryzła sobie rękę do krwi :-(
dziś od rana wielorazówki na tyłeczku :-D szkoda, że akurat jutro ma wody nie być :/
 
Do góry