reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Ja wczoraj byłam na szczepieniu Bartka i Bilansie 4-latka (Maciek). U mnie panie się wypytały o wszystko. Zarówno u jednego jak i drugiego dziecka. Osłuchowo też zostali zbadani, zajrzała do gardeł, nawet siusiaki posprawdzała i kręgosłup.
Co do butów crocsy. To ja kupiłam je Maćkowi z przeznaczeniem wchodzenia do jeziora i chodzenia po plaży na działce na mazurach. Ma naczyniaka na podeszwie stopy i przebicie go jest równoważne z pęknięciem tętnicy. Czyli krwotok bardzo duży. Niestety Maciek w ogóle nie chciał w nich po plaży i w wodzie biegać. I buty poszły w odstawkę. Jakiś rok temu Maciek je znalazł i od tej pory zakłada. Bardzo je lubi i chodzi w nich w różnych sytuacjach. Wydaje mi się, że te buciki nie są najlepsze dla zdrowia dziecka i ograniczam je tylko do noszenia po kąpieli, na basenie i czasami po domu.
Bartek wczoraj miał 2 szczepionki robione. Jedną zaległą skojarzoną- płatną i druga na WZW. Nie nawidzę 3 dni po szczepieniu. Moje dziecko jest marudne. Gorączkuje. Jak ja bym chciała aby przechodził to jak starszy. Nic nie odczuwał. Macie może jakieś rady jak to przejść aby nie zwariować?
 
reklama
patewka - wybierasz sie do hiszpanii? :-)
my dwa lata temu mielismy poleciec do barcelony na wakacje, ale zrezygnowaliśmy ze względu na ciążę :/

do mnie już dotarły dwie pierwsze kieszonki. Myślę, że do końca tygodnia skompletuję już wszystkie pieluszki i niezbędne akcesoria, i porzucimy pampersy, przynajmniej w ciągu dnia..

Mój Michał zaraz zaczyna pisać egzamin szóstoklasisty.. trzymajcie kciuki && :-D
 
patewka - wybierasz sie do hiszpanii? :-)
my dwa lata temu mielismy poleciec do barcelony na wakacje, ale zrezygnowaliśmy ze względu na ciążę :/

do mnie już dotarły dwie pierwsze kieszonki. Myślę, że do końca tygodnia skompletuję już wszystkie pieluszki i niezbędne akcesoria, i porzucimy pampersy, przynajmniej w ciągu dnia..

Mój Michał zaraz zaczyna pisać egzamin szóstoklasisty.. trzymajcie kciuki && :-D
trzymam mocno. Kiedyś i mnie to będzie czekać.
 
U nas juz 10 dzien jak wszystkie kupki wyladowaly w nocniku :-) i coraz czesciej siusiu...wczesniej bylo w kratke...

Ja mam te crocsy dla malej, wlasnie z mysla na basen, ew. plaza... ale ona je uwielbia.. tylko wlasnie slyszalam, ze one nie za bardzo sa dla dzieci dobre...wiec tak nie bardzo chce,zeby caly dzienw nich chodzila... a jakies inne buciki do chodzenia w upaly??? tak,zeby dziecko moglo w nich chodzic caly czas??

IZA pochwal sie jakie masz kieszonki??? p.s. poczekaj nie kupuj za duzo na raz.. najpierw przetestuj czy malej bedzie w nich wygodnie, czy bedziesz z nich zadowolona... a pamietaj, zeby brac waskie kieszonki... bo jak dziecko chodzi to w za szerokich moze zaczac stawiac szeroko nogi w chodzie...
Lciuki zacisniete za Michalka!!!


PATEWKA a kiedy bedziesz w Barcelonie ?? my jakos 15.04 plyniemy promem z majorki do Barcelony... wiesz co ja rezerwuje hotele przez strone: booking.com oni maja bardzo czesto dobre oferty, tak,ze hotel wychodzi o 50% taniej niz jakbys zarezerwowala bezposrednio przez hotel.

K8sad najlepiej nie laczyc zaleglych szczepien z obecnymi... tylko jesli juz to podac zalegle,odczekac chwile i dopiero nastepna...ale to juz za pozno... Goraczka wbrew tego co mowi wiekszosc lekarzy nie jest prawidlowym objawem.. i nalezy to zglosci przy kolejnym szczepieniu (wiem,ze wiekszosc lekarzy to lekcewazy i mowi,ze to normalny objaw).. moze byc tak, ze szczepinka np. sie nie przyjela... albo jakis z jej skladnikow zle wplynal na dziecko... albo najprawdopodobniej to poporostu za duzo wirusow na raz dziecku zostalo wprowadzone do organizmu i teraz oslabiony organizm z nimi walczy.
Kcisuki zacisniete... wow egzamin 6-klasisty to ju cos!!
 
Trzymam za Michała!!! Mój bratanek tez 6-klasista...

Dziubasek - ciesze sie ze coś Wam podpasowało i jest Wam lepiej :-) Polecam sie :-)
 
Witaj zdeterminowana :-)

My rozsiane po całęj Warszawie jesteśmy ale spotykamy się od czasu do czasu gdzieś. W zeszły czw np byłyśmy w zoo.
 
reklama
Do góry