reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

cześć dziewczyny!

ja też powoli szykuję się pierwszych urodzin Frani. zastanawiam się na menu, bo chciałam zaprosić naszych znajomych z dzieciakami.
macie jakie pomysły na sałatki, które robi się szybko?
 
reklama
dziubasek - a w przyszłym tygodniu? moze w poniedzialek?:-) a Ty już szósty miesiąc, no coś podobnego :-D

menu.. niech pomyślę:
pierwszego dnia dla rodziny: rybka, rosół, schab duszony z kuskusem i sałatką z pekińśkiej, owoce, ciasto, tort.
drugiego dnia dla znajomych z dziećmi: rosół, sałatka grecka, sałatka z kurczakiem, chleb własny, pomidory, machewki, ogórki, jogurt, sałatka owocowa, ciastka.
Przyszły tydzień - zupa dyniowa codziennie :-D
 
Ostatnia edycja:
IzaBK z tą dynią pojechałaś - hehehe.
Ja na razie walczę z zapaleniem spojówek, może do przyszłego tygodnia się wykuruje, staram się po tym wietrze nie biegać. Spacery nie są zabronione, ale komfortu nie ma.

U nas na obiad było: zupa krem z cukinii z grzankami ziołowymi, schab w sosie pieczarkowym z pieczonymi ziemniaczkami, brokuł i kalafior z wody i surówka z mieszanych sałat z pomidorem, rzodkiewką, ogórkiem i pomidorowym vinegre.
Potem ciasto + owoce deser.
Na kolację (podwieczorek) zrobiłam: sałatkę kurczak curry, zwykłą jarzynową, sałatkę grecką, sałatkę z kurczaka z ryżem i ananasem i roladę szpinakową. Do tego talerz wędlin, talerz serów, pikle z ogórków i z cukini własnej roboty i grzybki marynowane też własnej produkcji.
Po wczesnej kolacji(podwieczorku) był tort.
 
Witam się po giga przerwie:)
Dziubasku, przede wszystkim przepraszam, że się nie odezwałam, ale Jeremi we wtorek w zeszłym tygodniu znowu zaczął się smarkać, więc końcówka mojego macierzyńskiego była chorowita.. Z resztą nadal coś czasami poleci z noska:( I cieszę się, że u Maluszka wszystko oki:tak:
Jagoda, spóźnione ucałowanie pierwszourodzinowe dla Ignasia od Jeremiego i ode mnie.:-D
Patewka, ależ masz pomysłowego męża! Mój nie wpadłby na taki pomysł:baffled: A nawet jakby wpadł, to by mu się nie chciało zrealizować:eek:
Lecę spać, jutro o 6 pobudka. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)
 
reklama
Ja bym jutro chętnie na śluby panieńskie wyskoczyła i spacer też chętnie, może być przed albo po kinie. W czwartek mogę tylko na terenie Pruszka, w piątek mogę na spacer, tyle, że podobno od czwartku ma być zimno.
Tylko ja jestem taka na granicy, nie wiem jak jutro będę się czuła.
Moje chłopaki odpukać zdrowe, ja w najgorszym stanie jestem.
 
Do góry