reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Jagoda jak zdrówko? Mam nadzieję, że już wydobrzałaś i chłopaki też zdrowi.
lolkak fajna córunia :)))) Nie mogę uwierzyć, że niebawem znowu takiego niemowlaczka będę miała w domku :)
zaklenta cieszę się, że niania się znalazła!A jak powrót na uczelnię?
peperka witaj :) rzeczywiście niewiele się działo podczas Twojej nieobecności. Jak było? Zakupy się udały? Jak lot?

Olaf jutro kończy 11 miesięcy! Ale ten czas leeeeci!
 
reklama
sto lat dla Olafka :-D
Gaja już za dwa tygodnie skończy roczek!! też nie mogę się nadziwić, że to tak szybko zleciało...
Gaja chodzi koślawo jakoś, muszę do ortopedy znowu pójść :/ stopki tak luźno stawia.
 
jej dziubasek ty to jeszcze chwila i bedziesz rodzic ;)
Oliwier wlasnie skonczyl 7 miesiecy, tez jestem w szoku jak ten czas szybko mija.

lot calkiem dobrze. wprawdzie nie dostalismy tej obiecanej kolyski i musialam robic awanture, ale udalo sie w obie strony zalatwic wolne miejsce miedzy nami. maly dzielnie wszystko zniosl i nic a nic nie plakal. w sumie juz druga noc w USA byla normalna pod wzgledem spania i wstawania porannego, wiec przestawil sie blyskawicznie. teraz troche mu sie miesza bo zamiast spac ciagiem cala noc budzi mi sie ok 22.30 i przez godzine nie moze zasnac. ale za to dzis wstal o 9!
przyzwyczail sie do spania nawet jak jest duzy halas, duza ilosc ludzi tez mu nie przeszkadza - do wszystkich sie usmiecha.
a zakupy super. nakupowalismy strasznie duzo rzeczy, czesc musielismy wyslac paczka :) oliwier ma ubrania juz na 2 lata, a zabawek nowych cale mnostwo.

bylismy u znajomych co maja 2 dziewczynki - jedna 2 i pol roku, druga 4 miesiace. przyznam ze jak popatrzylam jak to ciezko przy dwojce maluchow, to swoje drugie zdecydowanie odkladam na blizej nieokreslona przyszlosc :)

zaklenta: ja planuje za rok robic magisterke, teraz rok przerwy sobie zrobilam. mam nadzieje ze nie bedzie tak ciezko to pogodzic :)
iza: gratulacje dla Gai. sama bez podtrzymywania chodzi?
 
sama chodzi :-D ale tak koslawo jakos własnie :-( i wyłącznie bez butów. W butach nie chce ;-)

noo, dziubasek, ciezko Ci bedzie z brzuchalem biegac za Olafkiem ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny skoro pogoda niewyrazna, i wiecej nas na miejscu to ... az sie boje zapytac bo ostatnio spotkania nie wychodza .. ;)

Iza a czemu uwazasz ze zle chodzi? Co znaczy to koslawo - przeciez dopiero co sie uczy ... moze to raczej niezdarnie jest niz koslawo? Butki u nas nie byly be, ale ja chodze na boso po domu i jakos mi dziwnie dziecku zakladac skoro sama latam bez. A najbardziej juz kocham te skarpety z antyposlizgiem o tej firmy chociaz bardzo drogie .... i wlasciwie teraz to tylko one kroluja. I sanadlki z lata bo kupowane byly z 1 cm zapasem i ten zapas nadal jest wiec bez sensu kapcie kupowac....
 
Patewka - no, jakoś tak bokiem sunie i te stopy czasem "przypadkowo" stawia. Na szczęście już nei zdaża się jej postawić stopy odwrotnie, czyli na podbiciu, ale jak uczyła się stawać, to niestety było to bardzo częste :/ Teraz czasem jak dłużej stoi i się zajmie, zwłaszcza w piaskownicy, to jej się nogi rozjeżdżają i potrafi stopą stać idealnie w bok do środka :/
a te skarpety faktycznie cenę mają zacną ;-)

faktycznie, ze spotkaniem jakoś trudno.. ja w tym tygodniu nie dam rady :(
 
reklama
A nie mowilam .... strach sie zapytac :-D

Iza ortopeda pewnie nie zaszkodzi ale ... wez to na spokojnie :tak:
Dziubaski a jak tam u ciebie? Dajesz jeszcze rade ;-)??
Malina jak tam sie uklada w pracy? - jeszcze nie tesknisz za siedzeniem w domku :-p ??
peperka - no jak ktos sie rozbestwia i lata nie wiadomo gdzie ... to potem mu (jak mowi Julcia) "zimo" w Pl :-D

Kobiety - nastala jesien pelną gęba ...Do tego dzisiaj na dworze paskudnie - szybko uciekalam ze spaceru i zakupow ale jakby ktora jednak chciala do tej knajpki co jagoda pisala sie umowic to ja jestem chetna.
 
Do góry