reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Po interwencji u Koordynatora Organizacji służby zdrowia, zrobią mi w szpitalu zraz przed wizytą- a jednak można jak się chce :sorry2:

Właśnie chodzi o zrobienie ponownego echa, ale najpierw musi być ekg i i wizyta u kardiologa.
 
reklama
Mama Helenki, cieszę się, że się udało załatwic sprawę w szpitalu. Powodzenia!

Jagoda, pokaż nam fotki Igiego z tortem :)

Iza, a co Ty z tej dyni będziesz robiła?

Patewka, zazdroszczę wyjazdu!
 
Dyńkę to i ja mam, kupiłam jakiś czas temu na zupę, ale taka jest ładna, że szkoda mi jej pokroić.
Normalnie mam jesienną ozdobę kuchni.

dziubasku
jeszcze nie ściągnęłam zdjęć z aparatu. Nawet nie wiem jak wyszły.

A Ty mi podaj swojego maila (na priva) bo mam dla Ciebie zdjęcia z kina, tylko nie mam jak ich wysłać.
 
A ja zabieram sie za szperanie za dyniowymi przepisami - jest na cincin kolejny Festiwal
dyni
i mam wielką ochote na cos nieznanego np odlotowa marynowana dynia? :) A moze jakas podpowiedz ? Macie moze bardzo stare ksiazki kucharskie ??
 
dziubasek - Gaja jest helloweenowa, więc formuła urodzinowej imprezki domowej narzuca się sama :-) kupiłam te trzy dynie potrzebuję jeszcze czterech, powinno wystarczyć ;-) na urodzinkach będzie dyniowo czarownicowo pająkowo i ogólnie straszno i śmieszno :-D
patewka - ja ciągle nie zrobiłam tego Twojego ciasta!!! ale zaglądam do niego na Twoim blogu często ;-) a śliwki znów wczoraj kupiłam, chyba ostatni raz w tym roku .. może skończą w cieście :-)
jagoda - izaa pewnie tego nie przeczyta, bo zajrzała tu tylko po to, żeby zamieścić reklame ;-)
 
IzaBK nigdy nie wiadomo, podobno profilaktyka to ważna rzecz ;-). (to odnośnie izaa).

A my nie obchodzimy halloweenu, walentynek też nie. W Krystiana przedszkolu też się nie obchodzi tych świąt i przyznam, że mi to nie przeszkadza.

Dopadło mnie zapalenie spojówek, chyba się od Ignacka zaraziłam :-(. Dokładnie takie same objawy mam co on miał i zastanawiam się czy mogę te kropelki użyć, co jemu pediatra przepisała ?
Trochę nie po drodze mi do lekarza w tej chwili.
 
nie nazwałabym helloween ani walentynek "świętami" ;-) dla nas to raczej okazja do zabawy i zrobienia czegoś niecodziennego, żeby życie było bardziej kolorowe :-)
po raz pierwszy helloweenowo wygłupialiśmy się w ubiegłym roku - sądzę, że gdyby Gaja nie urodziła się tego dnia, to nie dbalibyśmy o szczegóły aż tak ;-) to samo z Jej imieninami - są w święto ziemi, i gdyby nie to, że to także Jej imieniny nie byłabym pewnie aż tak ekologiczna w ten dzień :-D

zaraz się zabieram za gołąbki..
 
reklama
Iza, a menu jakie?

Ja zastanawiam się już po woli nad menu urodzinowym, w sumie to chyba nigdy takiej imprezy nie robiłam dla rodziny ;)

Może skrzykniemy się na jakiś spacer? Ładna pogoda jest :)
 
Do góry