reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Edzia no niestety, ja robiłam u teściów w ogrodzie w lipcu. Gabrysia skończyła wtedy roczek
super sie zachowywała, nawet śpiewała w kościele
 
reklama
Alicyjka a możesz mi powiedzieć na ile osób robisz i ile to będzie kosztować, bo chce zobaczyć czy mam na co się porywać. A i czy to jest restauracja, kawiarnia, czy jakiś klub?
 
u mnie bedzie skromnie. Dziadkowie, Chrzestni i My. W sumie 11 osob. Robie w Restaurcji Karpielowka i licze ze zamkne sie w 1000 zlotych. No ale o tym to powiem Ci po "fakcie" czyli po przyszlej niedzieli.
 
Czesc,
;D ;D ;D
ja to w zasadzie mama na dniach ;D mam nadzieje, ze juz za pare dni...
Z Rembertowa (za Praga Poludnie dla niezorientowanych ;)) Pozdrawiam wszystkie mamusie :D. Ania
 
Ja wprawdzie już nie mieszkam w Otwocku, ale sercem i duszą nadal jestem stamtąd... Może znamy się osobiście? Wiek zbliżony...
 
Cześć, Warszawianki!

Ja chwilowo mieszkam pod Warszawą z rodzicami - koło Piaseczna. Ale kupiliśmy mieszkanko na Tarchominie (Białołęka) i tam zamieszkamy od kwietnia (taki jest plan). Czy znacie te okolice? Tam chyba sporo młodych małżeństw z dziećmi się wprowadza...

Buziaki,
Ania
 
Dziewczyny, czy możecie mi pomóc? Nie mam pojęcia gdzie w W-wie [najlepiej na Ochocie] kupic różne przybory dla dziecka na chrzest [gromnica, łańcuszek, jakieś pamiątki...]. Mieszkam tu nie aż tak długo i niestety nic w okolicy nie zauważyłam :)
 
Ja i mój ukochany Hubuś szukamy towarzystwa fajnych mam i ich kochanych pociech. Mieszkamy w Ząbkach... ale jestesmy zmotoryzowani, więc odległość nie stanowi dla nas problemu :) Mamusie, dajcie znać!
 
reklama
Do góry