reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej dziwczyny!!!
Dołączę do Was, mieszkam na razie w Zegrzu ale na dniach będziemy kupowac działke w Markach więc troche bliżej ludzi a nie takie zadupie ;D Jak możecie to prosze napiszcie czy wiecie cos na temat Marek, jak sie tak mieszka, może któraś jest z tej okolicy. Pozdrawiam
 
reklama
No popatrz a ja sie qrde z Zabek wyprowadziłam no co za pech- teraz tylko do rodziców przyjede ..... ::) ale może kiedy sie spotkamy w cieplejszy dzień ;D
Teraz mieszkam nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego- na wsi zabitej dechami.... ;D
Czego sie dla męża nie robi ::)
 
he he he ;D Mrówka, luz kochana, moi rodzice mają dom w Łomnie i urzędują tam od wiosny do jesieni :) A to też zadupie okolic Nowego Dworu... A jak nie, to i tak coś wymyślimy!
 
No i po chrzcinach... Wyszlo 440 zlotych za obiad dla 9 osob. Bylo pysznie i duzo jedzonka. A w domku upieklam ciasta ( za w sumie 65 zl). Goscie zadowoleni. Niunia chyba tez. Milala co prawda goraczke, bo jakies przeziebienie ja lapie, ale i tak usmiechala sie i byla radosna. Zuch z niej dziewczynka!
 
Alicja to faktycznie niedrogo cię wyszło. Ja robiłam w domu dla 20 osób i wyszło ponad 1000zł, nie liczącąc księdza.
 
Monika25 mieszkam w Ząbkach to niedaleko. Na pewno spokojnie, ale chyba z Zegrzem nie będzie porównania... Uważaj na Panie jeżdżące wieczorem i nocą samochodami - notorycznie nie włączają świateł!

Odezwij się koniecznie jak juz będziesz w tej okolicy! Jakis wspólny spacerek?
 
Hej wszystkim brzuchatkom!! :)

Poszukuje lampki okręcanej ,która będzie rzucała kształty na ścianie. Nie wiecie może gdzie mogę takie coś w warszawie (najlepiej na ochocie lub śródmieściu)
Niestety w allegro nie ma niczego ciekawego - może wy będziecie mi mogły pomóc.

Gocha
 
czechow ja mam taką pozytywkę nad łóżeczko z misiami i w tym jest taka fajna lampka, co rzuca motylki i listki na sufit i na ściany, bardzo polecam (fisher price), do kupienia w smyku lub Świecie Dziecka, ale widziałam też w Auchan.
 
reklama
czechow pisze:
Hej wszystkim brzuchatkom!! :)

Poszukuje lampki okręcanej ,która będzie rzucała kształty na ścianie. Nie wiecie może gdzie mogę takie coś w warszawie (najlepiej na ochocie lub śródmieściu)
Niestety w allegro nie ma niczego ciekawego - może wy będziecie mi mogły pomóc.

Gocha

Edzia pisze:
czechow ja mam taką pozytywkę nad łóżeczko z misiami i w tym jest taka fajna lampka, co rzuca motylki i listki na sufit i na ściany, bardzo polecam (fisher price), do kupienia w smyku lub Świecie Dziecka, ale widziałam też w Auchan.

tez posiadam takową zabawkę. na dzień dzisiejszy przerobiona juz na lampkę, bo małe rączkipróbowały ściagac misie :) idealne rozwiązanie, bo sa fantastyczne melodie (moj ulubiony szum morza) i rzeczywiście kształty ciekawe. ja kupiłam ja na allegro, ale moge polecić Ci sklep w M1 w Markach - nazywa się Dziecko, albo Moje Dziecko na wprost wejścia. Tam akurat maja dobre ceny Fisher Price - takie jak na allegro i nawet dużo tańsze czasami (np. gryzaczki). I super obsługa. Moja zabawka kosztowała 175 zł. Nie jest tanio, ale naprawde warto :)
 
Do góry