reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
hej, Priscilla nadal nie wiem czy dostałas mojego maila za zdjęciami ubranek, ale jak byś chciała coś wybrać to mamy blisko...ja chętnie tanio sprzedam wszystko, z czego WIktoria wyrosła (a uzbierało sie tego), bo szykuje mi się wyjazd i nie chcę tego trzymac, nie mam gdzie.
 
No ja tez nie wiem czy dostalam, bo dostep do netu mam na razie tylko w pracy, a tu mamy blokade na prywatna poczte :(
Ale przez swieta sprawdze!! :)
Wyjazd z Wawy??
 
ja jestem z Bemowa, mam prośbę napiszcie mi gdzie jest ta hurtownia Maximus, a jesli chodzi o komisy to jest jeden przy górczewskie naprzeciwko tesco na ulicy zdaje się kossutha, mają tam podobno wszystko, ja jeszcze tam nie byłam ale koleżanka tam kupiła kilka rzeczy i mówiła że ceny są kuszące
 
Maximus jest przy trasie Katowickiej w Nadarzynie - jak jedziesz w Wawy to po prawej stronie - nie sposob nie zauwazyc, bo jest ogromny :)
 
reklama
Mam pytanko, czy któraś z Was robiła chrzciny w knajpie i jeśli tak to gdzie? mnie to czeka i nie wiem gdzie zrobić.
 
Do góry