reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam,

Sedeczne dzieki za pomysł z Fisher Pricem - niestety (lub stety) dostałam już karuzelę w prezencie od rodziny więc jest mały problemik ale może zdecyduje się kupić drugą ??? .

A tak a propos czy któraś z was jest z ochoty z okolic szczęśliwic??

Gocha
 
reklama
Dzieki Magda za zaproszenie. Cos mi sie wydaję, ze to już niedługo na początku lutego już będzie działeczka. Więc na pewno napiszę co i jak i mam nadzieję oprowadzisz mnie po okolicy ;D Ale sie cieszę!!!! Tylko, że ja kurcze nawet nie mam rozeznania czy w Markach są dobre przedszkole, czy sa żłobki. Weszłam ostatnio na jkąś stronkę przedszkola i sie przeraziłam ::) czesne m-czne 540zł,+ wpisowe 240 koszmar!!!!!!
 
Ja mieszkam w Remebertowie i na Grochowie czesto bywam. Ale u nas sa piekne miejsca na spacery, lasy kilometrami sie ciagna. Na wiosne jak moja dzidzia podrosnie serdecznie zapraszam. Na razie jestem juz dzien po terminie a Malej sie nie spieszy...

Pozdrawiam

Ania
 
no to super Monika25! Lutowy spacerek? Nie mam zielonego pojęcia o przedszkolach tutaj. Koło mnie jest polsko-angielskie Oliver, ale podobno cieniutkie w programie, żywieniu i drogie (moja koleżanka oddała tam dziecko)...

Odezwij sie koniecznie :))))
 
Czechow, ja mieszkam niedaleko Szczęśliwic :) A konkretrniej na Ochocie przy kinie Ochota :)
Widzę, że Ty jeszcze przed rozwiązaniem. Ja juz wedruję z Maćkiem na spacerki do parku Szczęśliwickiego ;) :D
 
witam. jeszcze roczek temu tez spacerowaliśmy po parku szczęśliwickim, jest tam fajny placyk zabaw dla dzieci. Oskar był jeszcze za mały ale chodziłam tam z 3 letnia bratanicą.
mieszkalismy korotynskiego/mołdawska.
teraz na ursynowie-natolinie i tez chyba tylko sama tu jestem. :(
pozdrawiam
 
Witam wszystkie warszawianki.

Ja mieszkam na Grochowie, a dokładnie niedaleko Ronda Wiatraczna. Może urządzimy sobie jakieś praskie spotkanko, np. same mamy bez dzieciaczków? Na Gocławiu mam zaprzyjaźnioną kawiarenkę, więc może być tam.

Ja czasem zostawiam dziewczyny z nianią i odpoczywam. A wieczorami, to one mają tatusia, hihihi
 
reklama
słuchajcie, to ja mam lepszy pomysł! może ustalmy date i spotkajmy się wszystkie w centrum, u mnie w Bocianiej Łące! Dzieciaki się pobawią, a my sobie przy kawce poplocimy!

Co wy na to?

Czekam na propozycje...

Bociania Łąka mieści się w centrum przy Elektoralnej (pomiędzy pl. Bankowym, a Al. Jana Pawła II). Myślę, że każda z nas będzie w połowie drogi...
Równie dobrze możemy sie tam spotkać bez dzieciaczków. Ale to już Wasza decyzja :)
 
Do góry