reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

chodze do multikina czesto, bo blisko mam. ogolnie fajnie. wrazenia ok. wczoraj bylam 1 raz niezadowolona... Malinowa znam... jak sie kolo niej przechodzi to pachnie ciachami ze az milo... a ja w styczniu do pracy wracam buuuu i mala do zlobka idzie, ale na spacerek napewno cos wykombinujemy :)
 
reklama
Dziękujemy :) :) :)

Alicyjka - no to szkoda, bo z Tobą może bym się na to mulitiikino odważyła... A do Malinowej to i tak dopiero na wiosnę, teraz lody jakoś nie za bardzo... ::)
 
hehe, nad malinovą mój mąż ma biuro, więc jak go odwiedzamy, to lodów nie odpuszczę ;)
zwłaszcza jak byłam w ciąży, to musiał mnie koniami odciągać ;D
 
Edzia w końcu zdecydowałam się wybrać na jogę :) Wybieram się w najbliższy wtorek! W związku z tym mam do Ciebie kilka pytań. Czy muszę wcześniej zapisać się tam, czy wystarczy przed zajęciami? Czy mam coś specjalnego tam zabrać ze sobą np. ręcznik, kocyk dla dziecko itp.? A co ze stopami ćwiczy się na bosaka, w skarpetkach czy adidaskach?
Bedę wdzięczna za odpiwiedź!
 
czesc dziewczyny, jestem dopiero kilka dni na "bb". mieszkam obecnie w centrum Warszawy na śródmieściu.
widze ze organizujecie spotkania Warszawianek, pierwszy raz sie z tym spotykam bo na innych forach nie ma czegos takiego.
pozdrawiam serdecznie :-)
 
Cześć Ewach! Było jedno małe spotkanko, niestety teraz mało mobilna pora roku, ale na pewno się jeszcze kiedyś zorganizujemy...

Rozmarzyłam się w sprawie Malinowej. W ciąży wiele razy tam byłam, i potem jak było ciepło z małym Brunkiem też.
 
MARGOT NO RZECZYWISCIE PORA NA SPOTKANIA TAKA SOBIE SZCZEGÓLNIE Z MAŁYMI DZIEĆMI. ALE PODZIWIAM WAS ZE UDAŁO WAM SIE DOPROWADZIC TO SPOTKANIE DO SKUTKU
 
Hej Margot, jakbyś się wybierała do tego kina to daj znac, odemnie to kawał drogi, ale autkiem mogę dojechac, samej to mi się nie chce tam gnać, ale w towarzystwie mogę sie pokusić...
Buziaki dla Bruna!
 
Cześć
ja tez z Wa-wy, co prawda z Białołęki, ale na spacery jeździmy zarówno do Łazienek, parku Sowińskiego, czasami na Powązki. W Arkadii na zakupach czasami bywam, ale tylko raz z Jasiem.
 
reklama
Do góry