reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

:) Dzięki za życzenia, było fajowo, a Wiki zasnęła przed naszym wyjsciem i obudziła sie na cyca 15 minut po naszym powrocie!
To z tą wyprawą po zakupy szykuję sie na środe co Wy na to?
 
reklama
Witam!
Ja co prawda nie jestem bezpośrednio z Warszawy ale z okolic....
w sumie to niedaleko mam do stolicy
Moge się do was dołączyc??? :laugh: :laugh:


 
:)Agula82 witamy Cię

No ja też na razie rezygnuję z zakupów, muszę pozałatwiać trochę spraw, może w przyszłym tygodniu...
 
witamy, witamy!!!
a skąd dokładnie jesteś agula82?
u mnie nadal debet na koncie :( a taką mam ochotę iść na zakupy i wydać kuuuuuuuupę kasy ;D
 
Beatko, oświeć mnie plis jak sobie wstawić takie zdjęcie pod/nad suwaczkiem?

Witam nową Warszawiankę. I tak się zastanawiam, czemu taki ospały ten watek, co się z resztą dziewczyn stało? Hop, hop!
 
margot wejdż na stronkę www.imageshack.us tam wgrywasz swoje zdjęcie, musi być tylko odpowiedniej wielkości i jak już wgrasz wybierasz i kopiujesz adres - direct link to your image. następnie w swoim poście wpisujesz [ img ] adres [ /img ], tylko bez spacji w środku :) nie chciało i się inaczej wpisać :)
no rzeczywiście, gdzie te warszawianki? ;D
 
Dzięki. Wstawić zdjęcie to potrafię, myślałam raczej o tym, czy jest jakiś sposób żeby je umieścić na stałe, jak suwaczek, żeby nie trzeba było za każdym razem wstawiać.
 
margot z tym zdjęciem na stałe to robisz tak jak z suwaczkiem w twoim koncie>dane publiczne>podpis i wklejasz albo pod suwaczkiem albo nad i będziesz je miała na stałe tylko na końiec zrób zachowaj

Pozdrawiam

P.S. Jestem z dalszych okolic Warszawy
 
reklama
Megi -dzięki, ciemna jestem, mogłam się domyśleć ;D

A z której strony jeśli można spytać? Fajnego masz malucha! :)
 
Do góry