reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

cześć mamuśki!
co do spotkanka to dopiero po świętach bo ...wróciłam do pracy... :( :( :(
brak czasu na wszystko.
ale fajnie mnie przywitali na początku- podwyżką!!!
super.
aha i jeszcze jedno w sumie najważniejsze- Julka ma ząbka!!!!
po prawie 11 miesiącach doczekaliśmy się pierwszego ząbka  ;D ;D ;D
piękny prezent na mikołajki dla rodziców.

ps. bedę w sobotę w promenadzie czy któraś mama się wybiera???
 
reklama
Gratulacje dla zębatej Juleczki!!! :)
Oraz ciut spóźnione życzonka urodzinowe dla Majki! :)

Promanada mi nie po drodze.
Ale dziś szaro.
szarooooo
 
dzięki Margot!
szaro, to mało powiedziane... szłyśmy dziś na obiad do teściów i gdyby nie to, nosa bym z domu nie wyściubiła :( a tak zmokłam jak kura... wózek był do wyrzęcia :mad: coś nie mam szczęścia z tymi spacerami ;)
za to prezentów trochę dostałyśmy, bardzo fajnych ;D
dla mnie promenada daleko niestety
 
Dziewczyny, witajcie w deszczowy poranek!

Ewach6 reczwiście córeczki mamy w podobnym wieku...

poza tym spotkanie w okresie "poświątecznym" o niezły pomysł.

Nie rozpisuę się, bo Karolka wisi mi u nogi.

Pozdawiam.
 
Cześć Kobietki,
Światecznie sie powoli robi. Jakie prezenty robicie swoim najbliższym? Potrzebuje pomysłu dla mojego Ojca i brata. :)
 
dziewczyny ja obecnie mieszkam przy stacji metra Politechnika, nie wiedziałam ze niektóre z Was sa tak blisko !!!
Musimy kiedys wybrac sie do Parku Ujazdowskiego
 
Popieram popieram Z mojego Wawra jezdze do parkow samochodem, zawsze, bo u mnie to niezly wygwizdow. Osiedle stoi w polu i nawet drzew tu zbyt wiele nie ma. Sklepow tez nie wiec zupelnie nie uje ze mieszkam w Warszawie a na wsi jakiejs... A klka at temu mieszkalam na rogu Jana Pawla II i Solidarnosci. I tak zle i tak niedobrze....
 
reklama
Do góry