reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Jeszcze tylko kilka slowek i uciekam bo juz pozno..
twoj Brianek ma juz 5 miesiecy...taki duzy chlopczyk..Ja wybiegam myslami w przyszlosc i juz nie moge sie doczekac kiedy przytule swojego bobusia...uhhh.
Takie malutkie marzonko na dobranoc.
Buziaki i uciekam spatuny.Pa :)
 
reklama
Witam Mamusie!
Dzis mielismy nawet przespana noc Brian nie budzil sie co dwie godziny i odetchnelam az jupi!Moze wreszcie zacznie normalnie spac hehe?ale chyba sie ludze bo ani jednego zeba nie widac wiec jak zaczna wychodzic to znow nie bede miala spania a dziasla swedza bardzo ;)
I juz Maly rozrabiaka siedzi od rana w lezaczku i zabawa z mama na calego!no bo swiat przeciez jest za ciekawy na spanie prawda?

Dorcia Dorcia? :)

Asia Brian no tak ma juz piec miesiecy i nie moge sie nadziwic i napatrzec na niego a ten czas tak szybko plynie dopiero byl taki malutki a juz potrafi czasami powiedziec MAMA!
Bardzo ladne imie wybraliscie dla synka :)

Co tak ciuchutko tutaj dzisiaj na forum?

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
cześć dziewczyny, ale dużoooo do czytania :) Ja jakoś ostatnio nie mam za dużo czasu, same wiecie, jak to jest, Karolinka poświęca większość czasu w ciągu dnia, całe szczęście w nocy śpi dobrze ;)
W czwartek bylismy na szczepieniu, tym razem Karolci dzielnie to zniosła, chociaż bez płaczu się nie obeszło :( a potem caly dzeń przespała

przede wszystkim to wielkie GRATULACJE dla DORCI ŚLICZNEJ CÓRECZKI- jest naprawde przesliczna dziewczynka, słodziutka :)

Maggusia - super, że znalazłaś sobie taką fajną pracę, najważniejsze to robić to co się lubi i nie przejmuj się tymi dziewczynami, po prostu zazdroszczą :) a Braian już taki duży, to już 5 mięsięcy, ale ten czas leci  :)

Asia witaj, masz racje od razu się robi raźniej, jak można porozmawiać z innymi mamusiami, dobrze że zdecydowałas się zostać w Polsce , teraz najważniejsze jest maleństwo, dbaj o siebie i dużo odpoczywaj, wszystko będzie dobrze :)

pozdrawiam wszystkie mamusie i te przyszłe też, papapapa :)
 
dorcia, super zdjatka malej lucy :D niesamowite ze wszystkie nasze pociechy byly takie malutki, tak jak izusia mowi, kiedy o bylo jak moj marcelek byl taki tyci?? ojje, jak ten czas szybko leci

asia witaj na naszym forum. fajnie ze dolaczylas, zawsze to razneij w polskim tlumie na obczyznie :D rady, porady, doobre slowa :D zycze zdrowka dla ciebie i twoejgo malucha. zobaczysz ciaza szybko (za szybko czasami ;)) zleci i juz bedziesz przytluac swoja dzidzie. pozniej zanim sie obejzysz a dzidzi bedzie miala 5 miesiecy tak jak moje zlotko i bedziesz mowic: oj jaki on byl malutki a tu juz taki chlop :)

izusia, fajnie tak patrzec jak sie te nasze pociechy rozwijaja, co? ja uwielbiam jak marcel sie w glos smieje. maly rozrobek. ;) a z jedzemniem jabluszka idzie nam coraz lepiej. juz sam nawet pysia otwiera tyle ze wiekszsc wypluwa, bo to jednak w dalszym ciagu kwasnie ;) wprowadzam mu coraz to inne smaki no i mam nadzieje ze w koncu cos mu na tyle posmakuje ze nei bedzie robil kwasnych minek ;)

maggusia, glupimi laskami sie nie przejmuj. pewnei panny byl zazdrsne ze fajnie tanczysz :D

a wlasnie a propos jedzenia. powoli sie przymierzam do przestawiania marcela na sztuczne mleko...powiedzcie mi dziewczyny, czy ze sztucznym-wprowadzeniem- jest tka jak z nowymi smakami?? zaczyna sie od lyzeczki powoli zwiekszjac dawke czy od razu cala butelke sie daje dziecku do wypicia?? i jeszcze, czy po skonczeniu przez niego 5 miesiecy, czyli w 6 miesiacu podaje sie juz mleko nastepne oznaczone numerem 2 czy jeszcze to poczatkowe??

no a mi rosnie charakterne dziecko. a ja myslalam ze on spokojniutki bedzie ;) potrafi sie chlopak swojego domagac, dobrze ze nie placzzem, choc placz czasem lepszy niz nerwy ;)
 
Hej dziewczyny
Oj ,ale mialam dzis zamieszanie w domku.Nawet zabraklo mi czasu na tradycyjne kilkugodzinne posiedzenie przy komputerze,ale przynajmniej cos sie dzialo i dzien szybciej zlecial.Odwiedzila mnie kuzynka i troszke poplotkowalysmy.
drcia-ja rowniez sie ciesze ze was znalazlam i teraz choc jeszcze jestem jeszcze te kilka miesiecy w Polsce to wiem,ze jak wroce do swojego Dover to nie bede sama ze swoimi kobiecymi rozterkami i radosciami bycia mamą.Tatusiowie roznie reaguja,ale jednak nie ma to jak poczciwe grono polskich mam.
magusia-co do imienia...uslyszalam je od swojego m.jeszcze duzo przed poczeciem dzidzi.Ja myslalm nad imieniem dla dziewczynki,ale jak juz wiadomo nie ma zadnego pozytku z tych moich wypocin..hihihihih.Mikolaj ma tez ladnie brzmienie w jez.ang i jestem zadowolona.
Przypomnialo mi sie... mialam zapytac o kilogramy.Niby banal ale to mnie ciekawi czy duzo tylyscie bedac w ciazy?Zdaje sobie sprawe,ze z pewnoscia po niektorych mamusiach nawet niewidac sladow ciazy tuz po urodzeniu...ale chcialam zapytac tak orientacyjnie.Moj lekarz nic nie mowi,bo twierdzi iz kazda kobieta przechodzi ten stan indywidualnie..sam widzi ze sie nieco mecze.Jego zdaniem"przybywam na wadze dosc szlachetnie",ale zaczynam sie zastanawiac czy wystarczy mi zycia na zrzucenie tego balastu.uhhh.Szok
;)
 
wielkie przepraszam za pomylke w nikach...oj.Pomylilam dorcie z ara..Zakrecona ze mnie istota.Sama nie wiem skad ta pomylka.upsss..jeszzce raz wielkie sorki dziewczyny :-[ ;)
...dorcia i malusienka Lucy beda mialy pewnie niezly ubaw...
Kochane dziewuszki...duze i te zupelnie maluskie,mali mlodziency-slodziuchne dzieciulki..sle buziuchy i uciekam spatuny.Pa
 
Witam Mamusie!
Dopiero mam czas zeby chwile z wami popisac :)
Od dzis Brianek spi juz w swoim pokoiku bo remont u niego prawie skonczony jeszcze dokupimy jakies ozdobki oraz komode bo wczesniejsza przy przeprowadzkach sie zniszczyla.
Mowie wam tak sobie slodko spi ze az lezki zakrecily mi sie oczkach.


Ara ja karmie od urodzenia sztucznym mlekiem SMA GOLD slyszalam ze od szostego miesiaca powinno byc nastepne mleko ale jesli wystarcza to pierwsze to mozna nadal karmic tym.
Nawet z tylu mleka patrzylam do ilu jest miesiecy a tam pisze do roku wydaje mi sie ze te nastepne mleka oznaczone numerkeim dwa sa dla glodomorkow.
W tej sprawie to sama sie zastanawiam czy mu nie zmienic tego mleczka za niedlugo na to nastepne chyba bede musiala popytac lekarki bo visitorka do mnie nie przychodzi nie wiem czego?
Wlasnie a czy do was przychodzi visitorka?Moze powinnam to gdzies zglosic?
Na poczatku do mnie przychodzila pozniej jak sie przeprowadzalam to lekarka przychodzila z przychodni a teraz zadna sie nie pokazuje.

Asia ja przytylam w ciazy dwadziescia dwa kilo brzuszek mialam ogromny nawet lekarze pytali sie czy napewno tam jest jeden czlowieczek czy dwa? :)
Mowili ze jak na moja posture to mam wielki brzucholek.
No ale sama przyznam ze byl ogromniasty bo az moja skora nie wytrzymala i teraz mam dlugie i szerokie rozstepy i ciagle musze sie smarowac i szukam specjalistow na ich usuniecie.
I w sumie brzuszek duzy a Brian wazyl tylko 2.200kg.
A mi nadal zostala oponka choc nosilam pas poporodowy i dalam sobie z nim spokoj w lecie bo bylo mi za goraco nadal nie wiem ile waze bo wagi nie posiadam jeszcze w domu ale w moje najobcislejsze spodnie nie moge jeszcze sie zmiescic :mad: hehe ale podobno do roku czasu samo wszytsko sie normuje i dochodzi kobieta do siebie wiec nie martw sie dojdziesz i ty a narazie to zajadajcie duzo!

Agnes a praca tylko na dwa dni jak narazie beda sie odzywac jak beda potrzebowac tancerki i miec kase na nie hehe ;)
Ale masz swietnie ze Karolinka ci daje pospac w nocy ja wstaje ciagle do Briana.

Pozdrawiam i sle ciumaski.
Dobranoc :)

P.S.Przesylam zdjecia Briana.Ciocie z BB zobaczcie jaki jestem juz duzy ;)
 
Maggusia kochanieńka napisz mi no szybciutko jak tam sprawa z niedobrym murzynem?
Czy w końcu go zlapali, czy wy zmieniliście mieszkanko?
Pozdrawiam i jak Maggusia śle ciumaski ;)
 
czesc kobietki
Im Josh starszy, tym mniej czasu na pisanko niestety... Ostatnio mamy duzo zajec, wiec tez rzadko zagladam. Poza tym mam ogromne zmartwienie, bo Josh przestal zupelnie jesc ;-( Ratunkuuuuu! Dotychczas lubil... powiedzialabym nawet, ze kochal swoje jedzonko- wszystko co my dawalam- jabluszko, bananek, kurczaczek, jogurcik (wszystko ze sloiczkow), pomyslalam, ze moze zaczne mu dawac finger food, ale nie chce nic... trzyma w raczce warzywko lub biszkopcik i wszystko wyrzuca. Siedzi tylko i wylacznie w mleku. Nawet nie chce pic wody ani soczkow :-( Jak to mozliwe, ze jedzenie ktore dotychczas jadl bez zadnych problemow przestalo mu smakowac? Bylam z nim u lekarza, lekarka powiedziala, abym przeglodzila go troche az bedzie bardzo glodny i wtedy zacznie jesc. Sprobowalam wiec tej metody i gdy byl juz bardzo glodny sprobowalam mu cos dac, za nic w swiecie nie chcial otworzyc buzki. Natomiast jak mu dalam mleko to od razu wypil. On ma juz 8 zabkow i caly czas zabkuje, wiec mysle, ze to jest powodem iz nie chce jesc. Ale martwie sie. Jest wciaz usmiechniety, bawi sie ladnie, nie marudzi i nie placze. Jest bardzo szczesliwym chlopczykiem! Nie wiem co mam myslec???
dorcia- super wiesci! Ojej jak wspaniale, ze masz parke- w dodatku Twoja krolewna ma na imie Lucy (to byla moja jedna z propozycji dla coreczki- ktora nigdy mi sie nie urodzila HIHI). Corunia jest wspaniala, sliczna. Jestem ciekawa ile wazyla? No i jak Patryk zareagowal na przybycie nowego czlonka rodziny? Jest opiekunczym braciszkiem? Wielkie gratulacje!!!
Asia26- witam Cie serdecznie na forum. Mamy w U.K rozkrecaja sie :-) Im wiecej nas tym weselej. Nie przejmowalabym sie dodatkowymi kilogramami. Ciaza to wspanialy czas, bez zadnych wyrzeczen :-) Ja nigdy w ciazy nie bylam wazona przez polozna i sama tez nie mialam odwagi stanac twarza w twarz z waga, ale zapewniam Cie, ze gdy Twoj szkrab zacznie raczkowac to bedziesz mowic o niedowadze ;-) Chyba, ze to Josh jest taki nadpobudliwy i dlatego jego mama wyglada jak cien. Dlatego czerp radosci z jedzenia w czasie ciazy. No i wyspij sie za wszystkie czasy :-)
evoska- brakuje nam tu Ciebie na forum. Poslij jakies wiesci- jak Rocco?
Ooo moj urwis wrocil z tata z basenu. Moze pozniej uda mi se wkleic jakies foteczki. PAPA
 
reklama
hej :)

ASIA ja tez w ciąży dosyć dużo przytyłam, około 20 kg, brzuch miałam bardzo duży, ale moja córcia urodziła się z wagą 3690, a przed ciązą ważyłam 49 kg, teraz jeszcze zostało mi 4 do zrzucenia. Narazie jednak nie moge nic z tym zrobic, bo nadal karmię piersią i musze normalnie jesc :p . nic się nie przejmuj wagą :)

MAGGUSIA, faktycznie dobrze mam, ze Karolcia daje mi sie w nocy wyspac, ale za to nadrabia w dzien, czasem jej się tylko zdarzy zasnąc na pół godzinki i to jeszcze u mnie na rękach :)
 
Do góry