reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

PINKA - to chyba malo wazy, co ? A nie jest niska jak na jej wiek ? Anastazja wazy 22 kg z haczykiem, ma prawie 120cm...ogolnie wsio co dla niej kupuje to na 5-6 lat . Ogolnie to jest duzo wyzsza niz rowiesnicy, za czym idzie tez waga...

Kwiateczek- czasem wystarczy inny lekarz a sprawy tocza sie innym torem...
 
reklama
Gosia- wzrostu ma 102 cm czyli ok bo norma od 3-4 lat jest do 104 cm jest drobniutka Calineczka:-D:-D:-D he he he ale tez najmniejsza nie jest bo w grupie ma mniejsze klolezanki od siebie...


no ale ja drobna mąz też wieć nie ma sie co dziwic.... a przez te 2 lata co chorowała na jelitka to tez swoje zrobiło bo pokarm sie nie przyswajał:-p

lce na sniadanie bo dzis jestem mega snieta
 
hej:)
Kwiateczek
zycze szybkiego powrotu do zdrowia twojemu syneczkowi:)Daj znac jak wyjda badania.
izka nawet mi nie mow;o dopoki nie 'wybierzemy ' sie z mezem po jakas spacerowke,jestem skazana na to nosidlo...jak sobie przypomne ten dluzszy spacer to mnie w plecach szczyka;p u nas tez z pogoda lipa,rano bylo przyjemnie,slonko wprawilo mnie w dobry nastruj...nawet bylam gotowa zabrac malego na spacer;p ,popoludniu gdy maz poszedl do pracy i bylam wolna,zrobila sie dupa blada....
pinka niestety Ci nie pomoge,ale sama jestem ciekawa....chetnie dowiem sie
dziewczyny ja to mam pecha normlnie!ostatnio ciagle cos mi sie psuje...;p dzis robilam ciasto na placek mikserem i mi stanal ni z gruchy ni z pietruchy!,w polowie pracy,juz nie ruszy,bylam wkur..... ze szok.
ide spac,jutro tez jest dzien:)Dobranoc!
 
hello

pisze z pierdołą na ręku która pakuje paluszyska do paszczy standardowo:baffled: prowokując odruch wymiotny i ma z tego wielką frajdę:rofl2::rofl2:

skubianiec tak mi pełza po całej podłodze ze szczeka mi opada:-D:-D mata jest za mała koc tez juz prawie musze go nagrać he he

wczoraj było pierwsze jedzonko na krześle jeny co sie działo ha ha ha wszystko uwalone mały trzaskał w miskę porwał mi łyzkę i sam chciała jesć i raz nawet udało mu sie włożyć łyżeczkę do buzi:-D:-D

Mleczko znów dziś zadzialałao bo po raz 3-ci tylko jedno jedzonko w nocy.....:tak::tak:oby tak zostało


maz wczoraj kupił cyfrówkę Nikona (zawsze chciiałam miec lustrzankę nikona;-)) ale do rzeczy i dostał bonus na 150 zdjęc jupi!!!!!!!!! czyli muszę zabrac sie za wybieranie zdjec do wydruku jak za free to trzeba korzystać no nie???

dzieki dziewczyny za odpowiedzi na temat śmietany:tak::tak:

a jak by któraś chciała to na blogu mam nowe focie;-)
 
hej:)pinka super sprawa z ta lustrzanka:)I wogole z fotografia:)Swego czasu rowniez rozgladalismy sie z mezem za jakas fajna lustrzanka,ale w koncu przelozylismy to na 'pozniej' .Moj maly tez smiga,ubaw mam co nie miara,najbardziej interesuja go kartki papieru i reklamowki:)Zalozylam mu jednorazowke na nogi rano ,mial zajecie na pol godzinki:)moglam w spokoju wypic kawke:)krzeselko tez jest w planach:)popoludniu,trzymalam Matiego na jednej rece,w drugiej mialam ulotke i czytalam.na nos zalozylam okulary (zakladam do ogladania tv) , skupilam sie nad tekstem a Mati ciagle mi przeszkadzal,drapal marudzil,siegal do kartki bezskutecznie .Nie zwracalam na niego uwagi i ...sie zdziwilam.w jednej sekundzie zdarl mi okulary z nosa i 'odrzucil' na sciane.Zdziwiona pytam sie-co narobiles o on w chichot!Ale mialam ubaw,ze o nim juz nie wspomne-lobuz maly!
Kurde ciagle lapie sie na tym ze dzis piatek jest;p
dobranoc:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się ponownie,
Dziewczyny, chciałam się dowiedzieć u źródła :-) Jakby pracował tylko mój mąż i zarabiał ok 240f/tyg, (przy jednym dziecku), jakiego mogłabym się spodziewać housing benefitu? Chciałabym wynająć domek za max 600f, ale nie wiem, czy stać mnie na taki... Tańsze są w nieciekawych dzielnicach, albo bardzo na uboczu.
Rozważam pozostanie w Belfaście. Mamy tu rodziców, więc byłoby mi łatwiej wychować dziecko, i może w końcu jakoś odbić się finansowo i zawodowo (głównie chodzi mi o naukę języka ;-) ) Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
hej laseczki

PINKA - fajnie sie czyta jak maly ci sie rozwija... my tez mamy lustrzanke nikona ;) na bloga spojrze wieczorekim - zagladam tam regularnie laseczka :)


A my...KATASTRoFA- tydzien Julkowi w miare sluzylo mleko anty refluxowe, tzn widzielismy zmiany w zachowaniu gdy zmienilismy na enfamil AR z podejrzeniem przez HV ze to reflux...byl spokojniejszy o wiele, ale od prawie tygodnia wszytsko wraca i to z potezna sila. Znowu placze cale dnie, znowu sie wije przy jedzeniu, znowu odrzuca butelke- je malo, znowu trzeba go nosic caly dzien bo placze, cos nie pozwala mu ani zasnac , ani polezec, caly czas walczy raczkami, jest mega niespokojny, a ja wczoraj ryczalam i ryczalam bo juz nie wiem co mu dolega. Wczoraj juz bylo tak zle ze maly nie spal od 6 rano do 10.30pm. Spal tylko do 3.30am a potem juz sie zaczelo wszytsko... do tego ma jakies krostki na glowce i na buzi... ja juz zaczynam odchodzic od zmyslow...

Maz pojechal i kupil dwa mleka lactose free...czyli sma LF i cow and gate pepti. Zjadl sma i narazie spi !!!- od 3.30am nie spal do prawie 12.30. Zobaczymy czy bedzie dzis spokojniejszy... Mleko drogie jak nie wiem !!!
 
Do góry