reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej,

No wlasnie cisza tu jakos...

Ale jutro ma padac to moze nieco babeczek wpadnie na BB

A u nas zmianyyyy...

Julek po mleku Enfamil jest innym dzieckiem. Zostalo mu wydzieranie za butla gdy chce jesc - a srednio jest to co 2,5 h (teraz np nie jadl 4h bo spi jak kamien) czasem zje 80ml, czasem 120ml itd ale ogolnie, przestalo mu sie ulewac od podanie pierwszej butelki, czkawek mial 3 od piatku co powoduje tez ze mu jedzonko nie podchodzi juz do gory... i ogolnie zjada spokojnie butle i juz sie nie rzuca przy jedzeniu jak to robil, nie wygina sie luk przy jedzeniu, nie wylpuwa smoka z mlekiem...lezy sobie, patrzy, smieje sie gdy ktos podejdzie...no jest GOOD.

Ogolnie polecam kazdej mamie Enfamil jesli tylko sie dziecku ulewa. Koszt mleka jest taki sam jak Aptamil czy Cow and Gate, a jest to mleko normalne jak inne, nie zadne hungry wiec moze dostawac je kazdy maluch i swobodnie mozna kupic bez recepty .

Dzis byl HV... zwazyla JUlka i wazy 5020g :szok: mnie sie buzia otworzyla, ale ona powiedziala ze przyrost wagi ma prawidlowy bo miesci sie w tych samych granicach siatki centylowej jak sie urodzil...
Ogolnie laseczki moj synus ma dzis 4 tygodnie...ciuszki od 0-3 sa akurat, bodysuit wrecz napiete i dzis powyjmowalam juz ciuszki na 3-6 miesiecy :szok:
 
reklama
Gosia- super ze młodemu juz lepiej:-D:-D ja przy Wiki miałam Enfamil AR ale jeszcze wtedy była na recepte wiec co chwila do gp biegalismy....

co do ubranek to sie nie martw u nas to samo młody teraz nosi ubranka od 9-12 mc:szok: tak sie cieszyłam ze mam zapasy na ubranka a tu dupa:-D:-D


mój tez jak miał miesiąc to miał dokładnie 5,040kg:tak: a waga urodzeniowa mniejsza niż u was....:-p teraz mąz mu przyniesie mleko 2 bo 1 juz mu nie starcza:no: nie wiem ile by zjadł to i tak za 3h drze sie o jedzenie:wściekła/y::wściekła/y: a powinie juz jesc co 4h!!!!!!!! już widzę jak zacznie raczkowac to mska poustawiam z jedzeniem jak dla psiaka ha ha wtedy bedzie jadł ile i kiedy chce;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej,

No wlasnie cisza tu jakos...

Ale jutro ma padac to moze nieco babeczek wpadnie na BB

A u nas zmianyyyy...

Julek po mleku Enfamil jest innym dzieckiem. Zostalo mu wydzieranie za butla gdy chce jesc - a srednio jest to co 2,5 h (teraz np nie jadl 4h bo spi jak kamien) czasem zje 80ml, czasem 120ml itd ale ogolnie, przestalo mu sie ulewac od podanie pierwszej butelki, czkawek mial 3 od piatku co powoduje tez ze mu jedzonko nie podchodzi juz do gory... i ogolnie zjada spokojnie butle i juz sie nie rzuca przy jedzeniu jak to robil, nie wygina sie luk przy jedzeniu, nie wylpuwa smoka z mlekiem...lezy sobie, patrzy, smieje sie gdy ktos podejdzie...no jest GOOD.

Ogolnie polecam kazdej mamie Enfamil jesli tylko sie dziecku ulewa. Koszt mleka jest taki sam jak Aptamil czy Cow and Gate, a jest to mleko normalne jak inne, nie zadne hungry wiec moze dostawac je kazdy maluch i swobodnie mozna kupic bez recepty .

Dzis byl HV... zwazyla JUlka i wazy 5020g :szok: mnie sie buzia otworzyla, ale ona powiedziala ze przyrost wagi ma prawidlowy bo miesci sie w tych samych granicach siatki centylowej jak sie urodzil...
Ogolnie laseczki moj synus ma dzis 4 tygodnie...ciuszki od 0-3 sa akurat, bodysuit wrecz napiete i dzis powyjmowalam juz ciuszki na 3-6 miesiecy :szok:

sorki ze sie wcinam ale mam ten sam problem z moja 2 miesieczna corcia. Bylam w GP i mala dostala Gavison infant ale szczerze mowiac srednio jej to pomaga. Napisz prosze gdzie moge kupic ten enfamil AR
 
PINKA - jak tak piszesz ile twoj Eryk jada to taka spkojniesza jestem hehehe My tez bedziemy sie "starac" o recepte...ale jak byla HV dzisiaj to z wielka watpliwoscia w glowie mowila o dostaniu recepty na to mleko... :sorry:
 
Witam ;-)
Mam pytanie, jaki syrop przeciwbólowy mogę zakupić na Wyspach dla rocznego dziecka na bolesne ząbkowanie? Nie wzięłam z Pl, a zaczynają nam się nieprzespane noce... Stosowałam u córki Ibum.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :-)
 
Witam
Mma nadzieje ze wracam do zywych:sorry:bylam wczoraj u lekarza,dal mi jakies tabletki is yrop.tabletki chyba pomagaja bo zatrzymuje jedzenie ale i juz mnie tak nie meczy ale syropu poki co nie moge sie odwazyc wypic:sorry:Bylam tez z KOndziem i dal mi skierowqanie na usg bioderek,wczoraj od razu zrobilismy.w koncu sie wzieli za jego nozki.mam nowego lekarza i jest calkiem:tak:powiedzial ze jak zobaczy zdjecie i bedzie ok to albo rehabilitacja albo buty ortopedyczne.cos sie ruszylo.

Pinka,Gosia ale macie lakomczuszki.Kondzio chyba wazyl tyle jak mial ze 3-4 mies:-D:-D ALE DO TEJ PORY WYPASIONY TAKI JEST..wazy 14 kg:sorry:jak kura.


Gosia super ze w koncu cos pomoglo.podejzewam ze Kondzio tez powinien miec takie mleko:sorry.

Asiula sptaj w Bootsie,w aptekach w ogole,moze w sklepach typu tesco....

Mysza Calpol jest przeciwbolowy.Spytaj w aptece.do tego jeszcze kup sobie zel dentinox,dobry jest:tak:

Wsatwilam kilka zdjec Kondzia,"profesjonalista robil a pozal sie.....3 ZDJECIA MAM Z UCIETA GLOWA A TYLE KAsy dalam:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kwiateczek- to trzeba było do mnie sie na sesje zgłosić he he he moja gwiazda tez ma 4 lata a tylko 15.200 waży więc jest szczypior!!!!!!!!

super ze wreszcie sie za Kondzia wzieli:-p no i że Tobie już lepiej:-D:tak:

a ja spadam nakarmić Tadka niejadka i głodomora:-D:-D:-D

Gosia- ha ha super ze mogłam cie jakoś pocieszyć:-p
a my wczoraj nocka na mleko bebiko 2 i tylko jedna pobódka o 2:30 na jedzenie zobaczymy jak dalej będzie
 
kwiateczek ciesze sie ze lepiej sie czujesz.A co dolega bioderkom Twojego konradka??pozdrawiam
pinka ja tez od jakichs 2 tygodni stosuje mleczko aptamil 2.Widze pewna roznice z 'kupa';p ale na szczescie obylo sie bez zatwardzen;p Moj maly ma do tego sklonnosci,a przynajmniej mial na poczatku.Przez pierwsze dni mieszlama mu 1 z 2,na zmiane na noc dawalam 2 i teraz bezproblemowo.Mati zajada ostatnia porcje ok 20.00-20.30 i spi do 6ej rano czasami do 7ej nawet zdarzylo sie:)Owszem czasami glodnieje o 4ej ale rzadko.Aniolek:)
Kurde mi tez brzuchol wisi:( A niech to!Wciagam czasami;p a tak to wisi jak niezalezny ode mnie organizm hehehhe moj zapal do cwiczen pilates okazal sie slomiany,i tak zamiast wziasc sie za siebie to ogladam tv albo chodze na plotki do kumpeli:)
Sprzedalam moj wozek-czolg,i dopoki nie zakupie spacerowki chodze na krotkie spacerki z nosidelkiem.....wczoraj odwiedzilismy tatusia w pracy,30 min drogi w obie strony,jak wrocilam do domu bylam wykonczona.!dzis wyslalam tate;p a coooo:)
 
reklama
Pinka ale dziewczynki z reguly sa drobniejsze,ja to w ogole,cale zycie niedowaga:sorry:
Anusiak Kondzio chodzi stopami do srodka co powoduje ze ciagle sie przewraca:no:od czsu do czsu kuleje nie wiem czemu a mowi ze go nie boli.lekarz najpierw chce sprawdzic czy kosci sa w porzadku.
 
Do góry