reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Asiunia sliczne masz chlopaki:tak:Dasz sobie rade,jak trzeb ato mus:sorry:od poczatku sie zorganizuj,trzymaj zegarka to bedzie ci wszystko latwo szlo:tak:
Pinka Eryczek tez sliczny kawaler:tak:rosnie jak na drozdzach:-)karmisz piersia??
 
reklama
hello

Kwiateczek- kochana nie da sie wszystkiego robic na godzin niestety chociaz by karmienie czy spanie u takich noworodków roznie wypada ,wiec o systematycznosci nie ma co mówic bynajmniej nie na tym etapie jeszcze.............
Heronek- a rosnie rosnie widze po ubrankach jak 62 chowam do szafy a 68 wyjmuje:-p

ale dzis jestem niewyspana mały calą noc sie wiertolił nos zablokowany mu przeszkadzał wkoncu udalo mi sie troszkę sciągnąc z tego noska i teraz spi .......mam nadzieje ze troszke pospi bo wymęczony taki..............



a ja wpadłam na pomysł ze zostane konsltantkąa Avon:-D:-D czekam na podpisanie umowy własnie:-p
 
pinka odradzam ten avon... boszzz mialam ten sam pomysl w ciazy i tyle nieprzyjemnosci co doswiadczylam w tak krotkim okresie czasu i doplacanie do interesu - to nie warto lepiej zamowic z neta jak cos chcesz... Serio!
 
a co sie stało ze tak zle to wspominasz??????
ojjj dluga historia kochana...

zaczelo sie wszystko pieknie i fajnie, przyjechala babka(bardzo mila)podpisalysmy umowe,dala mi katalogow itp i miala przyjechac za tydz pomoc zlozyc 1wsze zamowienie przywiesc gratisy i przedewszystkim nadac nr konsultantki bez ktorego nie isniejesz. CZekalam, nie przyjechala, ja wydzwanialam do avonu, bo to swieta bozego narodznia byly, pelno ludzi i zamowien na prezenty, wszyscy czekaja a ja zamowienia nie moglam zlozyc. Jak juz sie po telefonach i krzykach udalo, to zamowienie nie dotarlo a wmawiali przez telefon ze mi dostarczyli ze maja podpis i zmyslam!!!:no: okazalo sie ze zawiezli je gdzies na moim osiedlu do innej babki.
Oczywiscie kto znalazl? Ja sama musialam szukac, pukac do drzwi i sie prosic:angry:
w paczce okazalo sie ze polowy nie ma bo nie poinformowali mnie co trzeba zamawiac samemu a co nie, wiec zamowienia rozdawalam w reklamowkach Asdy:dry:
potem kolejne zamowienie i znowu polowy nie ma bo niby 'out of stock' no i powiedz to teraz ludzia co czekali na prezent dla kogos:no:...
Nosz masakra... Do tego ta babka nigdy sie nie pojawila, nigdy mi reszty nie dowiozla, a ja musialam do wszystkiego dochodzic sama, do tego plac sobie za katalogi, za siateczki, za probki i wszystko. Jak masz kupe ludzi i wielkie zamowienia to ok, ale jak przyjdzie ci zamowienie dla 5os gdzie nic nie zarabiasz a masz jeszcze katalogow nakupowac (wiadomo im wiecej kupisz tym wiecej zamowien masz szanse dostac) to mi sie to poprostu nie oplacalo.... Olalam sprawe... Mam ich gdzies.
W tej infolini tez zupelnie nie pomocni - no masakra poprostu!:dry:
 
o kurcze to rzeczywiscie nie ciekawa sytuacja była..........

u mnie jak narazie wszystko ok ale dzieki za informacje bede bardziej pilnowała tego.a my mamy polski sklep tu w uk i dotychczas taki chłopak zajmował sie Avonem ale znalazł prace i teraz nie ma czasu wiec ja sie za to zabrałam bo chetnych nie brakuje......
 
no to super :-) wazne zebys wszystkiego pilnowala i zamowienia tez z katalogiem robila, bo czasami sa jakies gratisy do zamowien ktorych klient ci nie wpisze na papierku (nawet zeby dostac gratis trzeba go zamowic! - o czym tez mi nie powiedzieli) a potem pretensje ze nie dostal a przeciez w katalogu pisalo....

No oby tobie wyszlo :-D moze u nas tylko takie flądry pracuja ;-)
 
asiunia sliczni chlopcy:):)Wszystkiego dobrego zycze:)A przede wszystkim mnostwo przespanych nocy:)

A tak w ogole witam kobietki, dawno mnie nie bylo. Jakos tak nie mialam glowy. Za 4 dni przylatuje mja siostra z rodzinka nie moge sie doczekac i robie pomalu porzadki w domu:)Gdzies trzeba bedzie sie pomiescic wiec kombinuje kto ma gdzie spac:)
A co u Was?
 
reklama
asiunia - Gratulacje, synek przesliczny a ten starszy to tez niczego sobie.... hi hi mamy taka sama bluzke ta niebieska :-)

Witam laseczki. Dawno mnie znow u was nie bylo. Pogoda ladna to wiadomo ze czas spedzamy na spacerach.
Ostatnio tez musielismy ustalic elektryke w naszym przyszlym domku. Musialm tez zdecydowac I juz rozplanowac moj przyszly gabinet. Kasy jak narazie malo, mamy na okna a gdzie reszta!!???? Chcemy sprzedac dzialke mojego G no I wtedy bedzie mozna zakladac elektryke. Co do wody to przekichane bo narazie tam nie beda zakladac wiec misimy Jeszcze studnie wykopac :-(

Co do Barnima to znow borykamy sie z waga i wzrostem. Obecnie ma 9,5 kg i 81 cm, spadl z centyli znowu. Pewnie bedzie niski bo my nie za wysocy ale zawsze..... Rok temu jak mu wzrost I waga nie podchodzila okazalo sie ze mial anemie. Juz od roku. nie badali wiec nie wiadomo czy cos tam znowu nie jest . jedno wiem od 7mies urosl 2 cm I od 5 mies nic nie przytyl.:-(

Mestwinek za to ma sie dobrze, rosnie je i spi. Ma juz z 5,5 kg i jakies 63cm.

Tetaz w czwartek Barnim ma wizyte w szpitalu z pediatra ale nie wiem czy o ta wage czy o zamala skorke na penisie (bo nie schodzi) Zobaczymy....


Pozdrawiam Was wszystkie.

Ps. Gosia jak sie czujesz??
 
Do góry