reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

asiula - ale masz skarbka :)

doveined - hej, dluuugo cie nie bylo. Patrze i nie wierze ze twoj maluch ma juz ponad 2 miechy !!!!! :szok: ale ten czas leci !

A u nas jakos leci... nie mam ostatnio ochoty na ruszanie. Najchetniej bym przelezala i przespala dzien i noc.
Dzis mam kolejna wizyte u fizjoterapeuty w sparwie tego rozejscia spojenia lonowego - poki co nie jest zle. Moge zyc , chodzic, ruszac sie... ale zawsze jak wracam po wizycie to mam 3 dni z glowy. Jestem taka obolala na plecach ze ledwo sie ruszam.
Moj maly strasznie mnie kopie. Zaczynam myslec o porodzie - wiem jak bola bole krzyzowe bo takie mialam z Nastka i jestem w stanie je przezyc ale teraz mysle ze bede miec brzuszne i nie wiem jak sobie z nimi poradze bo jestem cienki bolek w bolach okresowych :sorry2: poza tym bede rodzic w 95% bez meza bo nie mamy gdzie Nastki zostawic...
Do tego moj maz wlasnie zmiania prace. W jedenej dal juz wypowiedzenie, a od polowy czerwca zaczyna nowa - czyli miesiac przed moim rozwiazaniem. Platne paternity mu sie nie bedzie nalezalo. I znowu zaczna sie szkolenia po 2 tygodnie a to w USA, w Holandii i Portugalii. Nawet nie mysle o tym glebiej bo zostane sama z dziecmi, a niestaty nie moge liczyc ze ktos z rodziny przyjedzie...nie tym razem.

Jutro mam jakies dziwne spotkanie z midwife w szpitalu...nie wiem co to jest :confused: czy ktoras cos takiego miala ??? Dwie kolezanki tez beda rodzily w tym szpitalu co ja i tez maja takie listy ale w innym terminie.
A w pt zwykle spotkanie z midwife u GP.
 
reklama
dzieki dziewczyny :-)

doveinred a to rzeczywiscie malusi twoj synek... W sprawie skorki na penisie musialabys miec spotkanie z urologiem dzieciecym (my mielismy :-) ) a jak z pediatra to pewnie odnosnie tej wagi.
Co do peniska to nam dal taka masc sterydowa do stosowania codziennie przed pojsciem spac przez pol roku , no i wszystko ladnie zeszlo :-D

mala-gorzatka a skad ty z UK jestes?
 
Witajcie!

Taka piekna pogoda ostatnio i tutaj sie ciszej zrobilo :)

doveinred rzeczywiscie skromnitki twoj synek, ale niektorzy maja taka urode, oby nic gorszego...

maddusia udanej wizyty!

Gosia ja mialam przed 30 tygodniem(jesli sie nie myle) antiD podawane, wiec moze to to???
 
no włsanie laseczki apropo tego peniska:-p ja codziennie małemu leciutko skórecczką sciągam i to białe co sie tam gromadzi wymywam ale ostatnio zauważyłam ze bardziej w dół sciągnąc nie mogę bo w około jest taka jak by błonka przezroczysta która trzyma tą skorkę przyklejoną do siusiaka czy to normalne??????????

nie wiem czy wam dobrze to wytłumaczyłam musiała bym chyba zdjecie zrobic:tak::tak:

asiunia- ty masz masc dlaczego??? skórka małemu nie schodziła czy co??? wpolsce wiem ze nacinają a tu??
 
pinka z tego co wiem to normalne bo tak do roku dziecko ma przyklejony napletek do penisa, wlasnie dzieki takim zabiegom obciagania jego powoli sie odkleja i schodzi.

U nas tez tak robilam z Barnimem ale jak widac tak czy tak nie chce schodzic, zatrzymuje sie na polowie glowki.:sorry2:

Jak bylam u GP to ogolnie powiedziala ze nic nie robia jezeli np. nie ma zgrubienia i gromadzacego sie moczu pod napletkem, ale i tak powiedziala ze da znac dlej i oni zdecyduja. A spodkanie to mam na pediatric surgery wiec chyba nie taki normalny pediatra:dry::dry:

gosia- wspolczuje bolu, wiem co przechodzisz bo mnie tez strasznie spojenie bolalo i wogole zwalenie sie z wyrka bylo tragednia. Mialm isc do fizjo ale nie mialam kiedy i czasu. Jeszcze troche Ci zostalo :) dasz rade
 
Ostatnia edycja:
no włsanie laseczki apropo tego peniska:-p ja codziennie małemu leciutko skórecczką sciągam i to białe co sie tam gromadzi wymywam ale ostatnio zauważyłam ze bardziej w dół sciągnąc nie mogę bo w około jest taka jak by błonka przezroczysta która trzyma tą skorkę przyklejoną do siusiaka czy to normalne??????????

nie wiem czy wam dobrze to wytłumaczyłam musiała bym chyba zdjecie zrobic:tak::tak:

asiunia- ty masz masc dlaczego??? skórka małemu nie schodziła czy co??? wpolsce wiem ze nacinają a tu??
wiesz co ja Joshowi tez odciagalam skorke od poczatku i tylko zbabralam sprawe. Koncowka siusiaka ciagle byla czerwona a skorka jak nie schodzila dalej tak nie schodzila. Poszlam do GP, dala skierowanie do szpitala, a tam dali nam ta masc i powiedzieli ze pod zadnym warunkiem nie odciagac chlopca skorki. ze ona jest po cos zrosnieta od poczatku i to nie bez przyczyny. Ze mozna potem starszemu tyle co do mycia i tyle.

Tutaj nie nacinaja rutynowo jak powiedzial pan doktor. jakby nie bylo to zabieg i cierpienie ktorego chca chlopca zaoszczedzic ile sie da. Wiec najpierw ratuja sie masciami i jak to nie pomoze to dopiero rozwazaja opcje zabiegu.
 
dove- asiunia- co osoba to inna opina ja troszkę naczytałam sie w necie i juz zgłupialam kapletnie jedne odciagaja i myja tak ja ja inne nie ruszaja potem zabieg bo jak np 3 dni mu nie sciągnełam i nie wymyłam tego brudu to bło go znacznie wiecej i boje sie ze jak to zostawie to całkiem mu sie poskleja i bedzie klops..........:cool:

i co ta masc ma mu pomóc zeby ta skórka zeszła tak???
 
wiecie dziewczyny ja nic nie robilam, tylko normalnie mylam Mlodemu, i nic sie nie dzieje (odpukac), wiec zalezy....Mi mama oczywiscie mowila o sciaganiu, ale juz health visitor nie polecala wlasnie
 
Zapomnialam dodac ze sciagalam lekko skorke jak Barnim skonczyl rok bo mi tak pediatra w Polsce powiedzial, nie wiem??

Jak byl mlodszy to tylko staralam sie dobrze wymyc w tamtym miejscu bez naciagania.
Z tym to tak jest ze sa rozne opinie.
 
reklama
no własnie bedę odciagac moze okazac sie ze zle robie nie bede robic nic bedzie jeszcze gorzej i bądź tu mądry???????
 
Do góry