reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Michaga ja zawsze podaje Nikusiowi smoczka przy starcie/ladowaniu i tez nie placze:tak::tak:

mala-gorzatka28 powiem ci ze jestem w szoku ze tak milo cie przyjeli w przychodni:szok::szok: ja tez wyrobilam dla nas te karty i jak bylismy w PL w styczniu i maly mi sie rozchorowal, mial cztery dni goraczke 39st, poszlam z rana do przychodni(zero pacjentow-lekarka stoi i gada z recepcjonistkami) a ja mowie co jest grane na co ona ze oczywiscie moze mnie przyjac ale prywatnie:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: bylam tak wku*** ze po powrocie odrazu zadzwonilam do NHS i sie pytam a tam babka mi powiedziala ze powinna byla mnie przyjac bo to nagly przypadek:dry::baffled:
kumpeli wypadlo tez szczepienie jak akurat byla w PL i tez miala nie lada problemy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ehhh zreszta szkoda gadac jak mi sie ta sytuacja przypomina to mi cisnienie skacze:angry::angry:

lece laseczki sie pakowac bo o 4 w nocy na lotnisko:szok: trzymajcie sie, mam nadzieje ze jak juz sie pozbieram w PL to zajrze szybciutko tutaj!!
papatki!!
 
Michaga ja zawsze podaje Nikusiowi smoczka przy starcie/ladowaniu i tez nie placze:tak::tak:

Witajcie dziewczynki!:-)
Moje dziecie nie wie co to smoczek, nigdy go nie doila! Nie potrafi nawet ze smoczka pic, od razu przeszla na otwarty kubeczek! Ciesze sie z tego ale w tej "samolotowej"sytuacji przydal by sie melus.:tak:

Dziewuszki a ta karta jest tylko dla dzieciaczkow czy nas staruszkow tez? Chcialabym odwiedzic kilku medykow i zastanawialam sie czy ja tez moge sie podpiac pod to?

Mala-gorzatka - Nastusia mi "traci" Tatuniem... :)no i to pudeleczko to chyba typowe dla kazdego dzidziaczka w Jej wieku. Moja Michasia rezydowala w miednicy przez jakis czas!:):):)

Pozdrawiam

 
hej laski!podczytuje was a nie mam kiedy cos naskrobac:tak:moj maly bez zmian nadal mu cos siedzi w nosku a jutro konczymy brac antybiotyk, juz sama nie wiem moze to jakies pylki?!ale wam zazdroszcze, ze wy juz do polandii ja za tydzien!!!!!!!!!!!!pozdrawiam was wszystkie i sciskam mocno
 
Mala-gorzatka28 - jak sciagnac aplikacje albo cus dzieki czemu mozna ubiegac sie o EHICard? Na stronie nie ma linkow a jak dzwonilam to mnie gosc wyslal pod inny numer, za ktory sciagaja ponad funta za minute:szok:!!!Dzieki z gory za info!Kisiorki
 
reklama
Ta karta jest dla kazdego czyli dla staruszkow tez :)
W kazdym razie ja mam a do najmlodszych nie naleze :-)

Wczoraj robilam rybkowa papke, no i nie bylo tak zle jak myslalam, moja mala jest przyzwyczajona do sloiczkow i inne smaki sa beee, i jak cos jej nie podpasuje to wymiotuje od razu, nasza pora obiadowa to srednio godzinka :(
 
Do góry